1. Rozrywka
 2. Seriale
 3. VOD

TOP 10 seriali w Playerze w 2021 roku. Które tytuły najchętniej wybierali widzowie?

Lokowanie produktu: Player

Nadchodzący okres świąteczny i koniec roku to czas podsumowań. Lista TOP 10 seriali w Playerze w 2021 roku jest takim właśnie podsumowaniem najchętniej oglądanych w ostatnich miesiącach produkcji odcinkowych serwisu. Wśród najczęściej wybieranych przez subskrybentów tytułów znalazł się m.in. 2. sezon "Szadzi" czy "BrzydUla". Która produkcja zajęła pierwsze miejsce?

21.12.2021
18:03
player seriale top 10 2021 skazana brzydula chyłka

Kolejny rok dobiega końca. Ten wyjątkowy czas - na chwilę przed świąteczno-noworoczną gorączką - sprzyja patrzeniu w przeszłość, analizom, podliczeniom i podsumowaniom. Tyczy się to właściwie każdej sfery życia i wszystkich branż. Nas, rzecz jasna, najbardziej interesuje rozrywka, z niecierpliwością wyczekiwaliśmy więc pierwszych informacji o najchętniej oglądanych produkcjach. Zaczęło się! Teraz poznaliśmy TOP 10 seriali w Playerze w 2021 roku - wiemy już, które odcinkowe produkcje użytkownicy serwisu wybierali najczęściej. Poniżej znajdziecie pełną listę tytułów.

Player: TOP 10 seriali w 2021 roku

 1. Skazana
 2. BrzydUla
 3. Chyłka - Inwigilacja
 4. Nieobecni
 5. Szadź (sezon 2.)
 6. 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
 7. Tajemnica zawodowa
 8. Pajęczyna
 9. Żywioły Saszy - Ogień
 10. Receptura

Jak widzimy, najchętniej oglądanym serialem w Playerze w 2021 roku okazała się "Skazana". Jest to produkcja inspirowana prawdziwymi wydarzeniami i bazująca na podstawie książki Ewy Ornackiej ze znakomitą kreacją Oli Adamskiej, którą na łamach naszego serwisu niedawno wychwalała Joanna Tracewicz.

Drugie miejsce zajęła uwielbiana "BrzydUla". Serial nieoczekiwanie powrócił z 2. sezonem, który wciąż jest rozbudowywany i wygląda na to, że będzie nam towarzyszył jeszcze w kolejnych miesiącach. Trzecie miejsce na podium należy do - zero zaskoczenia! - serialu "Chyłka – Inwigilacja". To kolejny sezon produkcji bazującej na serii powieści kryminalnych autorstwa Remigiusza Mroza i skupionych na postaci Joanny Chyłki, czyli jednej z najlepszych prawniczek prawa karnego w Warszawie.

Popularność "Szadzi" (powrót serialu z Maciejem Stuhrem w roli mordercy) i "Nieobecnych", polskiego serialu kryminalno-obyczajowego będącego produkcją Player Original, nie była trudna do przewidzenia. Nie sposób się przecież dziwić, że najmocniejsze seriale serwisu wbiły do topki najchętniej oglądanych przez subskrybentów.

Zobaczymy, co przyniesie kolejny rok.

Lokowanie produktu: Player
Najnowsze
Zobacz komentarze