1. Rozrywka
  2. VOD

Te tytuły obejrzycie na Polsat Box Go w święta. Wśród grudniowych nowości nie tylko filmy świąteczne

Lokowanie produktu: Polsat

Grudzień w Polsat Box Go już jest gorący, a będzie jeszcze więcej interesujących nowości. Na platformie nie brakuje świątecznych filmów, które wprawią was w bożonarodzeniowy nastrój, a każdy, komu bliżej do Grincha niż Ebenezera Scrooge’a po przemianie, znajdzie w serwisie również nieco ambitnego kina. A jakby tego było mało, w ramach tzw. otwartego okna serwis udostępni materiały VOD m.in. dla fanów wrestlingu.

20.12.2021
13:30
grudzień polsat box go filmy świąteczne

Grudzień w Polsat Box Go upływa pod znakiem gorących nowości. A tych będzie jeszcze w tym miesiącu przybywać. Na platformie pojawiła się już paczka świątecznych filmów, które wprawią was w bożonarodzeniowy nastrój. Dzięki nim od razu nabierzecie ochoty na dzbanek grzanego wina, pierniczki i pocałunek po jemiołą. Ich bohaterowie zaprezentują wam magię zbliżającego się okresu i odnajdą prawdziwą miłość, zapewniając widzom mnóstwo emocji.

Jeśli jednak ze świątecznych filmów w głowie wam tylko "Kevin sam w domu" i "Szklana pułapka", to na Polsat Box Go też znajdziecie coś dla siebie. W polskim "Mistrzu" i "Weselu" bożonarodzeniowego klimatu nie uświadczycie. Dostarczą wam jednak tyle emocji, że nie będziecie mieć już sił, aby kłócić się o politykę z wąsatym wujkiem przy wigilijnej kolacji. Jakby tego było jeszcze mało, to Keira Knightley opowie wam o swojej "Zeszłej nocy". Tytułów do oglądania użytkownikom platformy na pewno w grudniu nie zabraknie. A przecież trwa teraz jeszcze tzw. otwarte okno, dzięki czemu bez względu na wykupiony pakiet otrzymujemy dostęp m.in. do różnorakich materiałów VOD.

Filmy, które wprawią was w świąteczny nastrój w Polsat Box Go

Drużyna Świętego Mikołaja

Wszyscy znamy historię Ebenezera Scrooge’a. Chociaż dobrze sytuowanemu Gordonowi i jego córkom daleko do bohatera ponadczasowej "Opowieści wigilijnej", to ducha świąt w ich domu nie da się uświadczyć. Niczym duch świąt teraźniejszych z pomocą przychodzi Allie - bezrobotna nauczycielka plastyki, która rozpoczęła pracę w tytułowej Drużynie Świętego Mikołaja. To ona ma pomóc wdowcowi i jego dzieciom poczuć magię Bożego Narodzenia. Dla samej siebie natomiast odnajdzie coś, czego się nie spodziewała: prawdziwą miłość.

Film już dostępny w Polsat Box Go.

Zakochać się w święta

Filmy świąteczne - Polsat Box Go - grudzień

Magia świąt sprzyja rozejmom i zakochiwaniu się. A to przecież ulubiona narracja twórców komedii romantycznych. W bożonarodzeniowej otoczce wydaje się to mniej niewiarygodne niż zwykle. Dlatego "Zakochać się w święta" ogląda się bez zwyczajowego zażenowania. To w końcu opowieść o dwójce biznesowych rywali, którzy razem pracują nad świąteczną aplikacją. Chociaż na co dzień sobą gardzą, nagle zaczynają czuć do siebie miętę. Jest więc tyleż zabawnie, co wzruszająco.

Film już dostępny w Polsat Box Go.

Białe święta

A skoro już o miłości mowa, to przecież wiadomo, że zawsze znajdujemy ją w najmniej oczekiwanym momencie i miejscu. Przekonuje się o tym bohaterka "Białe święta". Prawniczka Kelly wraca do bliskich na święta. Są oni w trudnej sytuacji - prawdopodobnie będzie trzeba sprzedać rodzinny dom. Czy uda się go uratować? Być może pomoże w tym Forrester, którego protagonistka spotka, marząc o poznaniu księcia z bajki. Takie cuda tylko w Boże Narodzenie.

Film już dostępny w Polsat Box Go.

Świąteczna opiekunka

Jak święta to tylko w rodzinnym gronie. Nawet w najlepszym planie powrotu do bliskich może jednak przeszkodzić pogoda. Dlatego właśnie Kaley musi zostać za granicą w domu, w którym jako Au Pair opiekuje się dziećmi. Utknęła w obcym kraju, ale postanawia to wykorzystać najlepiej jak może – pokazać podopiecznym czym naprawdę jest magia Bożego Narodzenia. Nie będzie to łatwe, ale ktoś jej w tym pomoże. Ciepła atmosfera to największa zaleta "Świąteczna opiekunka", dlatego film roztopi serca nawet największych ponuraków.

Film już dostępny w Polsat Box Go.

Grudzień w Polsat Box Go - nie tylko filmy świąteczne

Piotr Głowacki walczy, aby dawać nadzieję. W "Mistrzu" wciela się w Tadeusza Pietrzykowskiego – słynnego pięściarza, który brał udział w walkach na ringu, aby przetrwać w niemieckim obozie koncentracyjnym. W Auschwitz-Birkenau przeżył prawdziwe piekło, ale nigdy się nie poddał. To opowieść oparta na faktach, przez co jej oglądanie staje się wyjątkowo intensywnym doświadczeniem.

Film już dostępny w Polsat Box Go.

Zeszłej nocy

Macie dość taniego hollywoodzkiego romantyzmu? Zeszłej nocy jest dla was. To niezależny melodramat, który dostarczy wam intensywnych emocji. Fabuła skupia się na losach pewnej pary. Michael wyjeżdża w podróż służbową z atrakcyjną współpracowniczką, a jego żona Joanna spotyka swoją dawną miłość. Czy ich związek przetrwa tę próbę? Nie spodziewajcie się łatwych rozwiązań i podziwiajcie Keirę Knightley i Sama Worthingtona wspinających się na wyżyny swojego talentu.

Film już dostępny w Polsat Box Go.

Wesele

Wesele - Polsat Box Go - grudzień

Wojtek Smarzowski potrafi postawić diagnozę polskiemu społeczeństwu jak mało kto. Tym razem na warsztat bierze nietolerancję, łącząc ze sobą dwie linie czasowe. Z jednej strony oglądamy wydarzenia z czasów II wojny światowej i pogrom Żydów na prowincji, a z drugiej wesele, w którym aż buzuje od wszechobecnego rasizmu, ksenofobii czy homofobii. Nie jest to produkcja powiązana z wcześniejszym filmem reżysera pod tym samym tytułem, ale wstrząśnie wami równie mocno. O ile nie bardziej.

Premiera w Polsat Box Go: w okolicach świąt.

Rzeź

Tylko Roman Polański potrafi zaserwować taką psychodramę z zaledwie czwórką aktorów. Dwie nowojorskie pary mają porozmawiać o bójce między ich synami. Niby nie ma o czym mówić, ale ta prosta sprawa rozwija się w niespodziewany sposób. Rodzice w końcu zaczną obrzucać się wyzwiskami i złośliwościami. Jodie Foster, Kate Winslet, Christoph Waltz i John C. Reilly dają tu z siebie wszystko, przez co film jest skromny, a złoty.

Premiera w Polsat Box Go: wkrótce.

Dodatkowe materiały VOD w ramach otwartego okna w Polsat Box Go

Emocjonujące filmy to nie wszystkie niespodzianki, jakie Polsat Box Go przygotował dla swoich użytkowników w tym miesiącu. W ramach otwartego okna na platformie pojawiają się dodatkowe materiały VOD, które użytkownicy mogą oglądać bez względu na subskrybowany pakiet. Wśród nich nie brakuje tytułów dla najmłodszych ("Miki i raźni rajdowcy"), miłośników dokumentów historycznych ("Niewyjaśnione tajemnice świata"), fanów sportów walk ("Wrestlemanie" z ostatnich czterech lat) i spragnionych krwawych emocji (10. sezon "The Walking Dead"). Słowem: dla każdego coś miłego.

Tym samym jest mnóstwo powodów, aby właśnie w grudniu zainteresować się ofertą Polsat Box Go. Dzięki niej nie będziecie się w tym miesiącu nudzić. Z pewnością okaże się też pomocna, kiedy przejedzą wam się już rodzinne rozmowy przy stole i sugestie, że powinniście sobie w końcu znaleźć kawalera/pannę.

Informacje o cenach abonamentu Polsat Box Go, rodzajach pakietów i listę kanałów znajdziecie na tej stronie.

Lokowanie produktu: Polsat
Najnowsze
Zobacz komentarze