REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Fani kina akcji, koniec domysłów. Wiemy już, kto ma większego bica

Robert Patrick to prawdziwa legenda kina. Chociaż nigdy nie został wielką gwiazdą, na swoim koncie ma role w uwielbianych na całym świecie filmach i serialach. Kiedyś ganiał Arnolda Schwarzeneggera w "Terminatorze 2", a teraz próbuje zabić Alana Ritchsona w 2. sezonie "Reachera". W wywiadzie zdradza, który z aktorów ma większego bica.

17.01.2024
8:48
reacher terminator arnold schwarzenegger
REKLAMA

Robert Patrick grywał z największymi - w sensie dosłownym i metaforycznym. W swojej filmografii ma przecież tytuły z herosami kina akcji. Pojawił się przecież u boku Bruce'a Willisa ("Szklana pułapka 2"), Sylvestra Stallone'a ("Cop Land"), czy właśnie Arnolda Schwarzeneggera. W "Terminatorze 2" stworzył przecież swoją najbardziej niezapomnianą kreację, bezwzględnego T-1000.

W ostatnich latach uwagę widzów przyciąga przede wszystkim w popularnych serialach, grając bardzo wyraziste czarne charaktery. Wciela się w despotycznego ojca głównego bohatera w "Peacemakerze". W 2. sezonie "Reachera" od Amazon Prime Video zadziera natomiast z protagonistą, wybijając jego dawnych współpracowników i przyjaciół.

Więcej o "Reacherze" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Reacher vs. Terminator

Ze względu na swoje doświadczenie, nikt inny nie ma takiego mandatu, aby rozwiązać kwestię, który gwiazdor kina akcji ma większe mięśnie - Arnold Schwarzenegger czy Alan Ritchson. Dlatego został o to zapytany podczas niedawnego wywiadu z CinemaBlend. Jak mówi:

Alan jest większy. Nie mówcie Arnoldowi, że to powiedziałem. Ale teraz, Alan w swoim obecnym stanie i wieku, jest większy. Mają ze sobą wiele wspólnego, jeśli chodzi o rozmiar ich masy mięśniowej. I Alan Porusza się bardzo dobrze. I Arnold porusza się bardzo dobrze. Obaj są wysportowani.

Reacher: 2. sezon - Amazon Prime Video
REKLAMA

Jack Reacher został pomyślany jako wielki facet, którego gabaryty mają uwydatniać, że jest niepowstrzymaną siłą. Dlatego fani literackich oryginałów Lee Childa nie zaakceptowali Toma Cruise'a wcielającego się w bohatera w filmach kinowych. Alana Ritchsona w serialu Amazon Prime Video przyjęli natomiast z otwartymi ramionami.

Alan Ritchson zdradził niedawno, że niewiele brakowało, a mógłby roli Jacka Reachera nie otrzymać. Twórcom serialu Amazona zależało bowiem na jak największej zgodności z oryginałem, a on jest nieco niższy od literackiego pierwowzoru granego przez siebie bohatera. Reacher w książkach mierzy 196 cm. Gwiazdor produkcji ma natomiast 191 cm wzrostu. Jeśli się zastanawiacie, pod tym względem również wygrywa z Arnoldem Schwarzeneggerem. Wcielający się w Terminatora aktor ma bowiem 188 cm.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA