REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Gwiazdor serialu Amazona powstrzymał prawdziwe przestępstwo. "Włączyłem tryb Reachera"

Widzowie pokochali Alana Ritchsona w roli Jacka Reachera. W ramach promocji wciąż jeszcze trwającego 2. sezonu serialu Amazon Prime Video aktor podzielił się historią z życia wziętą, w której zachował się jak grany przez niego bohater. Kiedy bowiem stał się świadkiem przestępstwa, nie mógł stać z założonymi rękoma.

08.01.2024
13:19
reacher amazon prime video alan ritchson
REKLAMA

"Reacher" zadebiutował na Amazon Prime Video w 2022 r. Serial na podstawie prozy Lee Childa stał się takim hitem platformy, że 2. sezon był nieunikniony. Fani na całym świecie nie mogli się doczekać, aż w końcu ponownie będą mogli zobaczyć Alana Ritchsona w tytułowej roli. Trochę czasu minęło, ale w końcu w serwisie pojawiły się nowe odcinki. I, zgodnie z oczekiwaniami, robią furorę w usłudze.

2. sezon "Reachera" na Amazon Prime Video powoli dobiega końca. W minionym tygodniu na platformie zadebiutował 6 odcinek, więc zostały jeszcze dwa. Gwiazdy produkcji wciąż jeszcze aktywnie ją promują. Ostatnio Alan Ritchson miał okazję porozmawiać na temat serialu z Etalk. Podczas wywiadu podzielił się interesującą anegdotą.

Więcej o "Reacherze" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Reacher - gwiazdor serialu przerwał prawdziwy rabunek

Jedną z rzeczy, która czyni Jacka Reachera tak popularnym bohaterem jest jego kompas moralny. To wielki facet, reagujący na wszelkie przejawy niesprawiedliwości. Kiedy widzi, że komuś dzieje się krzywda, od razu reaguje, nie bacząc na niebezpieczeństwo. W podobny sposób zachował się pewnego razu Alan Ritchson.

Reacher: 2. sezon - Amazon Prime Video

W niedawnym wywiadzie gwiazdor "Reachera" został zapytany, czy kiedykolwiek sam znalazł się w niebezpiecznej sytuacji. Jak się okazuje, owszem. W dodatku podczas wyjścia z żoną. A jaka była jego reakcja? Jak sam mówi:

Zobaczyłem kogoś - byliśmy na randce w Montrealu, szliśmy na bardzo miłą kolację, byliśmy wystrojeni i zobaczyliśmy, jak ktoś włamuje się do auta. Żona poskładała wszystko w całość jeszcze przede mną, bo wszędzie było szkło, jakby ktoś przeglądał czyjeś rzeczy. Mówi do mnie: chyba włamuje się do auta. Ja na to: chyba masz rację. Ona: nie rób tego. A ja od razu włączyłem tryb Reachera. Trzeba było wymierzyć sprawiedliwość, więc goniłem tego typa przez cztery przecznice, aż w końcu przycisnąłem go do budynku i przyjechali gliniarze. Żona była na mnie wściekła, że nie zabrałem jej po prostu na randkę. W końcu jednak dotarliśmy na miejsce.

Reacher - co dalej z serialem Amazona?

REKLAMA

Chociaż 2. sezon "Reachera" dobiega już końca, wiadomo, że Alan Ritchson będzie miał jeszcze okazję powrócić do tytułowej roli. Amazon Prime Video zamówił już bowiem 3. sezon serialu. Zdjęcia do nowych odcinków rozpoczęły się w grudniu zeszłego roku. Data ich premiery nie jest na ten moment znana.

Dotychczasowe odcinki "Reachera" obejrzycie na Amazon Prime Video.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA