REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

4. sezon "Stranger Things" będzie strasznie dobry. Netflix pokazał pierwszy odcinek, a widzowie na to: MEGA!

Już za chwilę na Netfliksie zadebiutuje 4. sezon "Stranger Things". Garstka szczęśliwców miała już okazję obejrzeć pierwszy odcinek nowej odsłony hitu platformy. Ich reakcje napawają nadzieją, że będzie nawet lepiej niż dobrze. Chwalą bowiem serial za dojrzały styl, podkreślając, jak bardzo mroczny się stał.

16.05.2022
8:40
stranger things netflix 4 sezon premiera
REKLAMA

"Stranger Things" powraca z 4. sezonem. W końcu dzieje się to, na co miliony fanów czekało przez niemal trzy lata. Już dosłownie za chwilę, pod koniec trwającego właśnie miesiąca, na Netfliksie pojawi się kontynuacja jednego z największych hitów platformy. Wszystko wskazuje na to, że rozsadzi ona serwis od środka.

Netflix zorganizował już premierę pierwszego odcinka 4. sezonu "Stranger Things". Epizod mieli okazję obejrzeć twórcy i aktorzy powiązani z serialem oraz mała grupa przedstawicieli mediów. Powiedzieć, że ich reakcje są entuzjastyczne, to jak nic nie powiedzieć. Zachwalają oni nadchodzącą odsłonę produkcji, jak tylko mogą. To zresztą było do przewidzenia.

REKLAMA

Stranger Things - reakcje na pierwszy odcinek 4. sezonu hitu Netfliksa

Netflix nie szczędził pieniędzy na nową odsłonę "Stranger Things". Budżet miał przecież wynosić około 30 mln dol. za odcinek. Odpowiedzialni za serial bracia Duffer obiecali natomiast, że będzie to najdłuższy dotychczas sezon. Ich słowa potwierdza już długość pierwszego epizodu, która wynosi 75 minut.

Cały pierwszy odcinek 4. sezonu "Stranger Things" wypełniony jest atrakcjami dla fanów serialu. Pieniądze Netfliksa nie zostały wyrzucone w błoto. Tak przynajmniej wskazują reakcje osób, które miały już okazję obejrzeć cały epizod. W mediach społecznościowych nie szczędzą podchwał pod adresem produkcji, podkreślając, że stała się bardziej mroczna:

Pierwszy odcinek "Stranger Things 4" na starcie okazuje się mroczniejszy niż to, co widzieliśmy dotychczas i bardzo mi się to podobało. Serial wydaje się dojrzalszy, dając wyraz temu, że zarówno postacie, jak i widzowie się postarzeli. Jednocześnie jednak ma w sobie wszystkie te elementy, które czynią go "Stranger Things".

Widziałam kilka odcinków "Stranger Things 4", ale mogę pisać tylko o pierwszym. Wydali 30 mln na każdy z epizodów... na ekranie widać każdego centa. Jest CUDOWNY. OSTATECZNY, MEGA ejtisowy film, który zakończy wszystkie ejtisowe filmy.

Stranger Things: Sezon 4 - Netflix - premiera
Stranger Things: Sezon 4 - Netflix - premiera

Stranger Things - nadchodzi finał hitu Netfliksa

REKLAMA

Już wam ślinka cieknie na nowy sezon "Stranger Things"? Bardzo dobrze, bo pierwsze jego odcinki pojawią się na Netfliksie dosłownie za chwilę - 27 maja. Platforma podzieliła go na dwie części i pozostałe epizody zobaczymy nieco później - 1 lipca. Potem przyjdzie nam czekać na finał. Zgodnie z zapowiedziami 5. odsłona serialu będzie tą ostatnią. Wszystko wskazuje jednak na to, że Hawkins opuścimy z hukiem.

Stranger Things 4 - opinie
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA