REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Fani Riverdale odetchnęli z ulgą. The CW zamawia kontynuacje 10 seriali

Amerykańska stacja telewizyjna The CW pokazała, że potrafi być naprawdę hojna. Kierownictwo zrobiło nie lada prezent fanom autorskich seriali kanału. Zapowiedziano kontynuacje 10 popularnych produkcji.

03.04.2018
12:54
The CW zamawia nowe sezony 10 seriali. Wsród nich Riverdale i Arrow
REKLAMA
REKLAMA

The CW to jedna z największych i najważniejszych stacji telewizyjnych w USA, będąca współwłasnością CBS i Warner Bros. Jej autorskie produkcje cieszą się dużą popularnością także w Polsce, choć sama kablówka nie jest dostępna w naszym kraju. Teraz większość najgłośniejszych projektów The CW jest dostępnych na platformie Netflix, gdzie znajdziemy m.in. Riverdale czy seriale osadzone w tzw. Arrowverse.

Stacja ma dobre wieści dla fanów swoich autorskich produkcji.

Jak podaje Variety.com, kierownictwo The CW zleciło powstanie nowych sezonów aż 10 swoich najpopularniejszych tytułów. Powodem wzmożonego ruchu jest tegoroczny plan telewizji, która rozszerza serialowe pasma na sześć wieczorów w tygodniu. By zapełnić tyle ekranowego czasu przez cały rok, potrzebne jest wytoczenie najcięższych dział.

Arrowverse seriale The CW class="wp-image-149322"

Jakie produkcje The CW doczekają się kontynuacji?

Fani Riverdale mogą odetchnąć z ulgą. W emisji wciąż znajduje się 2. sezon adaptacji zeszytów Archie Comics, a stacja już myśli o trzeciej odsłonie serialu. Martwić nie muszą się także sympatycy innych komiksowych ekranizacji. Nowych odcinków doczekają się również wszystkie seriale wchodzące w skład Arrowverse, czyli Arrow, Black Lightning, Flash, Legends of Tomorrow oraz Supergirl.

The CW zapowiada także kontynuację swoich komedii. Zapewne jeszcze w tym roku zobaczymy nowe sezony Crazy Ex-Girlfriend oraz Jane the Virgin. W przypadku pierwszego tytułu będzie to zarazem finałowa odsłona. Drugiej serii doczeka się też reboot kultowej opery mydlanej, Dynastii. Stacja nie zapomina o jednym ze swoich pierwszych projektów, czyli Nie z tego świata, który został wydłużony na 14. sezon.

The CW okazuje się bardzo hojne, ale przyszłość kilku seriali wciąż jest niepewna.

REKLAMA

Losy iZombie oraz The 100 pozostają nierozstrzygnięte. Patrząc jednak na popularność tych tytułów można mieć nadzieję, że historie żywiącej się ludzkim mięsem koroner oraz grupy nastoletnich kolonizatorów wrócą jeszcze na ekrany. Inaczej może być natomiast w przypadku Life Sentence oraz Valor, które nie cieszą się już takim uznaniem widzów.

Jak na razie nie podano daty premiery żadnej ze wznowionych produkcji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA