REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. TV

"Przez Atlantyk", "Mask Singer", "Herkules" i powroty lubianych produkcji. TVN prezentuje wiosenną ramówkę

TVN Grupa Discovery rozpoczyna wiosenny sezon telewizyjny. Wiemy już, nad czym w pocie czoła pracują ekipy produkcyjne, które już lada moment dostarczą widzom nowości i nowe odcinki ulubionych programów. Start już w poniedziałek 28 lutego. Co zobaczymy w TVN i Playerze?

21.02.2022
17:34
tvn player wiosna ramówka premiery seriale reality show
REKLAMA

Co nowego zobaczymy w wiosennej ramówce TVN Grupy Discovery? Kolejny sezon telewizyjny na głównej antenie TVN rozpocznie się w pierwszą środę marca - jedną z nowości będzie produkcja "Przez Atlantyk", w której zobaczymy, jak sześć znanych osób wyrusza w podróż przez ocean. Celem tej wyprawy ma być współpraca - to właśnie ona ma stanowić rdzeń show. Na jachcie o powierzchni 30m2 gwiazdy będą zdane wyłącznie na siebie. Żadnych portów, zwiedzania i wycieczek - twórcy podkreślają, że nie będzie to luksusowy rejs po Atlantyku, a bardziej intensywna przygoda.

REKLAMA

TVN na wiosnę. Co obejrzymy?

W sobotnie wieczory (czyli od 5 marca) widzowie będą mogli obejrzeć przełomową propozycję w kategorii programów muzycznych - "Mask Singer". Ten format jest w Polsce zupełną nowością, a na świecie zdążył już odnieść sukces. W programie bierze udział 12 znanych osób, których tożsamość jest ukryta pod specjalnymi maskami i przebraniami. Ich muzyczne popisy obejrzą widzowie, publiczność w studiu i czworo "detektywów". Show ma być owiane tajemnicą, a rozrywka polega na odkryciu kto kryje się za kolorową maską. W tym celu detektywi kierują śledztwem, zadają uczestnikom pytania i typują ich nazwiska.

Jeśli chodzi o seriale fabularne, wymienić należy codzienny "Bunt", czyli opowieść o losach nastolatków z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Jest to produkcja o uniwersalnej sile przyjaźni, która zradza się w dramatycznych okolicznościach.

Wraz z sezonem wiosennym na antenę TVN trafią też produkcje Player Original - a zatem już w marcu będzie tam można zobaczyć "Pajęczynę", czyli trzymający w napięciu serial, który łączy konwencję thrillera z intrygą szpiegowską. Pod koniec kwietnia, widzowie będą mieli okazję śledzić fabułę pierwszego serialu w Polsce, którego akcja toczy się w zamkniętym zakładzie karnym dla kobiet. "Skazana" opowiada o sędzi Alicji Mazur, która niesłusznie zostaje oskarżona o zabójstwo. Trafia do więzienia w Zabrzu, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, które wcześniej sądziła i skazała.

Nowości TVN na wiosnę: pełna lista

 • Ślub od pierwszego wejrzenia - od 1 marca
 • Kuba Wojewódzki - od 1 marca
 • Superwizjer - od 1 marca
 • Przez Atlantyk - od 2 marca
 • Kuchenne rewolucje - od 3 marca
 • Mask Singer - od 5 marca
 • Pajęczyna - od 6 marca
 • MasterChef Junior - od 6 marca
 • Totalne remonty Szelągowskiej - od 28 marca
 • Skazana - od 27 kwietnia
TVN - wiosenna ramówka - Przez Atlantyk

Player - nowości na wiosnę

W sezonie wiosennym w Playerze będzie można zobaczyć nowy serial kryminalny "Herkules". Tytułowy bohater to genialny analityk, który kilkukrotnie oblał egzamin do szkoły policyjnej. Jego przeciwieństwem jest spontaniczna policjantka Sylwia, której grozi przeniesienie do innego wydziału. Subskrybenci serwisu mogą też liczyć na powroty lubianych produkcji - 22 lutego w Playerze ukaże się "Tajemnica zawodowa 2", która łączy prawo z medycyną i tym samym wprowadza widzów w tajniki obu zawodów.

Oferta platformy zostanie też wzbogacona o 2. sezon "Nieobecnych", czyli serialu, który skupia się na sprawie osób zaginionych w Polsce i na świecie. Tym razem fabuła koncentruje się na ludziach, którzy zaginęli kilkanaście lat temu oraz nadziei ich bliskich, która nigdy nie umiera.

Player na wiosnę: lista nowości

 • Hotel Paradise Extra - od 21 lutego
 • Tajemnica zawodowa - od 22 lutego
 • Herkules - kwiecień
 • Nieobecni - czerwiec
Player - Nieobecni

TVN 7: co nowego?

Pod koniec lutego swoje podwoje już po raz piąty otworzy "Hotel Paradise". Będzie to seria zrealizowana w najbardziej luksusowym hotelu wśród dotychczas prezentowanych. Uczestnicy przeżyją przygodę życia w egzotycznej Panamie, w warunkach, które zapewnią dobrą zabawę i romantyczny nastrój. Widzowie zobaczą też finałowy sezon "BrzydUli" (twórcy gwarantują sentymentalną podróż w czasie) i kolejną odsłonę "Papierów na szczęście".

Poza tym TVN 7 zamierza rozwijać sprawdzoną formułę seriali paradokumentalnych, prezentując dwa premierowe formaty. Pod koniec lutego na antenie pojawią się "Zagadki losu" - serial, w którym ujawniona tajemnica odmienia życie bohaterów. Na początku maca zadebiutują "Opowieści małżeńskie", czyli historie o miłości, wzlotach i upadkach w związkach. Pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji fabuła wystawi związki małżeńskie na próbę.

Hotel Paradise 5
REKLAMA

TTV

W marcu TTV przedstawi też kontynuacje znanych i lubianych programów. "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" to przewodnik po tym, jak będąc dorosłym odbudować relacje ze starszymi rodzicami - przed nami 2. sezon. Z kolei w 4. odsłonie "Kanapowców" weźmie udział 6 uczestników z Kielc, którzy zyskają szansę, aby raz na zawsze pożegnać się z niezdrowym stylem życia.

To najważniejsze elementy wiosennej ramówki TVN, która zaoferuje widzom znacznie więcej tytułów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA