REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„WandaVision” jeszcze nie w tym roku. Znamy oficjalną datę premiery serialu

Fani MCU bardzo liczyli, że chociaż w tym roku nie zobaczą żadnego filmu należącego do uniwersum, to będą chociaż mogli cieszyć się superbohaterskim serialem. „WandaVision” miał pojawić się w grudniu. Tak się jednak nie stanie i produkcja zadebiutuje na Disney+ w nieco późniejszym terminie.

12.11.2020
20:47
wandavision premiera disney+
REKLAMA
REKLAMA

2020 to bardzo dziwny rok. Ze względu na pandemię musieliśmy zrewidować wszystkie swoje plany. Zrobiły to też wytwórnie filmowe. W efekcie zamiast w recenzjach zachwycać bądź wyżywać się na nowych blockbusterach, musimy informować o kolejnych przesunięciach premier wyczekiwanych tytułów. Nie doczekamy się w najbliższym czasie żadnych wielomilionowych superprodukcji (teoretycznie w grudniu ma się pojawić „Wonder Woman 1984”, ale wiele wskazuje na to, że film zadebiutuje jednak w późniejszym terminie).

Szczególnie ciężko mają fani adaptacji komiksów Marvela.

MCU miało już wejść w 4. fazę. Tak się jednak nie stało i w tym roku nie zobaczyliśmy i nie zobaczymy żadnego filmu z superbohaterskiego uniwersum. Co więcej, na „Czarną Wdowę” przyjdzie nam poczekać jeszcze wiele miesięcy. Dlatego wszyscy z nadzieją spoglądaliśmy w stronę Disney+ i zapowiedzi serialowych platformy.

W obręb MCU mają bowiem wchodzić odcinkowe produkcje, jakie pojawią się w serwisie. Jedną z nich jest „WandaVision”. Fani uniwersum już od jakiegoś czasu ostrzą sobie ząbki na serial o losach Wandy Maximoff i Visiona. Para głównych bohaterów ma w nim trafić do rzeczywistości z sitcomów z lat 50. Zorientują się jednak, że żyją w kłamstwie.

W sieci nie brakuje zwiastunów nadchodzącej produkcji (jest nawet jeden z polskim dubbingiem).

Swoimi działaniami promocyjnymi Disney rozbudził nawet wyobraźnię fanów, zapowiadając, że pierwsze odcinki pojawią się na platformie firmy jeszcze w grudniu tego roku. W pewien sposób potwierdził to nawet producent „WandaVision”. Dylan Klumph zamieścił w swoich mediach społecznościowych post, w którym poinformował, że właśnie zakończyła się faza zdjęć do jego serialu.

Niestety okazuje się, że nadzieja na zobaczenie „WandaVision” w tym roku okazały się płonne. Zgodnie z najnowszymi informacjami udostępnionymi na Twitterze serial zadebiutuje 15 stycznia 2021 roku na Disney+.

REKLAMA

Warto zaznaczyć, że „WandaVision” składa się z sześciu odcinków. Będą one pojawiać się na Disney+ w tygodniowych odstępach. Według aktualnych informacji platforma ma pojawić się w naszym kraju w 2021 roku, ale dokładna data nie jest jeszcze znana.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA