REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Będzie więcej scen na miarę rzezi w Blaviken? Dobre wieści z planu 3. sezonu "Wiedźmina"

Walka w Blaviken z pierwszego odcinka "Wiedźmina" to było coś. Serial Netfliksa nigdy później nie był tak widowiskowy, jak w tym jednym momencie. To się może zmienić. Odpowiedzialny za wspomnianą rzeź koordynator walk jest zaangażowany w powstawanie 3. odsłony produkcji.

01.06.2022
20:27
wiedźmin netflix walki blaviken 3 sezon
REKLAMA

Jeśli z dotychczasowych odcinków "Wiedźmina" pamiętacie tylko jedną scenę, zapewne jest to walka w Blaviken. Ta choreografia, praca kamery, reżyseria i zacięcie na twarzy Geralta - tego nie da się zapomnieć. To zdarzyło się raz na cały serial. Takiej maestrii próżno szukać w innych epizodach pierwszego sezonu, a tym bardziej w 2. odsłonie produkcji. Może jednak znajdziemy ją w nadchodzącej kontynuacji.

Za walkę w Blaviken odpowiada Wolfgang Stegemann, którego na plan pierwszego sezonu "Wiedźmina" podczas dokrętek sprowadził sam Henry Cavill. Koordynator walk mimo plotek nie pracował jednak przy 2. odsłonie serialu Netfliksa. Był on bowiem zaangażowany w prace nad siódmą częścią "Mission: Impossible".

REKLAMA

Wiedźmin - twórca walki w Blaviken wraca w 3. sezonie

Serwis Redanian Intelligence dotarł do informacji, że Wolfgang Stegemann będzie odpowiadał za walki w 3. sezonie "Wiedźmina". Nie wiadomo ile scen powstanie pod jego czujnym okiem, bo zdjęcia do produkcji już trwają. Podobnie zresztą jak do "Mission: Impossible 8", w które koordynator walk również jest zaangażowany.

Jako koordynator walk Wolfgang Stegemann nie musi być nieustannie obecny na planach obu tytułów. Prawdopodobnie grafik jego pracy przy "Mission: Impossible 8" pozwala mu brać udział również w powstawaniu 3. sezonu "Wiedźmina". Mamy taką nadzieję, bo byłaby to jedna z niewielu dobrych wiadomości dotyczących nadchodzących odcinków serialu Netfliksa.

Wiedźmin - 3. sezon będzie bardziej widowiskowy?

2. sezon "Wiedźmin" okazał się o wiele gorszy od poprzedniego. Netflix zawiódł nadzieje fanów i teraz musi odzyskać ich zaufanie. Platforma chciałaby, aby 3. odsłona spotkała się z lepszymi opiniami. Pojawia się coraz więcej przesłanek, wskazujących, że twórcy starają się, jak mogą, aby tak właśnie się stało.

REKLAMA
Wiedźmin - Blaviken - Netflix

Jakiś czas temu, Henry Cavill wspominał o maratonie realizacji scen akcji, który piekielnie go zmęczył. Jak twierdził, od prac nad pierwszą odsłoną hitu Netfliksa, nie był tak wykończony. Teraz wiemy, że nad walkami czuwa człowiek odpowiedzialny za rzeź w Blaviken. Jeśli więc fabuła tak jak w 2. sezonie "Wiedźmina" będzie zbudowana z głupotek i absurdów, to produkcja nie będzie przynajmniej nudzić, a będzie całkiem widowiskowa.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA