REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Oburzenie zniknęło, została tylko beka. Fani już tylko szydzą ze zwiastuna serialowego "Władcy Pierścieni"

Już za nieco ponad tydzień "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" pojawi się na Amazon Prime Video. Fani zdążyli jednak stracić nadzieję na dobry serial. Nie mają nawet siły ciągle się oburzać i wściekać. Dlatego gdy pojawił się nowy zwiastun produkcji, postanowili toczyć z niego bekę.

23.08.2022
18:01
władca pierścieni serial amazon opinie
REKLAMA

Premiera serialowego "Władcy Pierścieni" zbliża się wielkimi krokami, ale fani od dawna nie czekają na nią z ekscytacją. Twórcy "Pierścieni Władzy" od Amazon Prime Video jak do tej pory zbierają od nich głównie baty. Miłośnicy J.R.R. Tolkiena oglądając kolejne zwiastuny, narzekają na wprowadzaną na siłę polityczną poprawność, wściekają się na odstępstwa od kanonu i oburzają, że pomimo mnóstwa pieniędzy wydanych na produkcję, nie wygląda ona najlepiej.

Ileż jednak można się wkurzać i zapowiadać bojkot serialu? Starczy już tego wypisywania pod zwiastunami "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy" cytatów - nie do końca zresztą słusznie - przypisywanych Tolkienowi, o tym jak to "zło nie jest w stanie stworzyć niczego nowego". Nadszedł moment na, kolokwialnie mówiąc, toczenie beki.

REKLAMA

Już przy jednej z poprzednich zapowiedzi, w której pokazano Saurona, fani nabijali się pod wideo, że wygląda on jak Eminem. Za swój ulubiony moment zwiastuna "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy" wskazywali więc ten, kiedy "zaczynał on płakać "knees weak, arms are heavy"". Istne popkulturowe pomieszanie z poplątaniem. Podobnie dzieje się teraz pod najnowszym trailerem serialu:

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy - serial - Amazon Prime Video

Moment kiedy Drużyna Pierścienia zbiera Smocze Kule i używa ich, aby wskrzesić Boromira, przyprawiła mnie o ciarki. Prawdziwe arcydzieło i bardzo wierne dziełom Tolkiena

Kiedy Galadriel wyciągnęła swój miecz świetlny i powiedziała "Wakanda forever", dostałem ciarek. Tolkien nie mógłby napisać nic lepszego

Kiedy Sauron krzyknął "jestem królem świata!! Woohoooo!!" dostałem gęsiej skórki. Co za czas, żeby żyć

Najlepszy moment, to ten, kiedy Sauron zakłada pierścień i mówi "Hej, to ja, Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy"

Kiedy Galadriel powiedziała Boba Fettowi "Razem będziemy rządzić galaktyką, jak ojciec i syn". Iście epickie!!!

- czytamy pod wideo.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy - fani nie mają złudzeń

REKLAMA

W komentarzach pod nowym zwiastunem "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy" nie brakuje standardowego narzekania na jakość produkcji, ale przywołane wypowiedzi pokazują, że fani pogodzili się już ze swoim losem. Ironizują, bo nie mają złudzeń co do jakości nadchodzącego serialu Amazon Prime Video.

Przed chwilą na HBO Max zadebiutował "Ród Smoka". Ku uciesze fanów pierwszy odcinek prequela "Gry o tron" okazał się naprawdę dobry. Za nieco ponad tydzień pojawi się serialowy "Władca Pierścieni" i gdyby miał on również być udany, byłoby to za dużo szczęścia naraz.

Premiera serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" 2 września na Amazon Prime Video.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA