REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Z oparów dymu wyłania się nowy "Władca Pierścieni". "The Rings of Power" z klimatyczną zapowiedzią

Amazon zdradził wreszcie tytuł nadchodzącego serialu osadzonego w świecie "Władcy Pierścieni". Premiera "The Rings of Power" zbliża się wielkimi krokami, ale wciąż niewiele o niej wiemy. Dzięki podanej informacji dostaliśmy jednak potwierdzenie, że akcja tyczyć się będzie pierścieni, o których do tej pory na ekranie niewiele się mówiło.

19.01.2022
17:49
władca pierścieni serial amazon tytuł
REKLAMA

Amazon zdradził w końcu jak nazywać się będzie nadchodzący serial osadzony w świecie "Władcy Pierścieni". W udostępnionym wideo z dymu wyłonił się bowiem on. Napis zdradzający tytuł produkcji, na którą musimy poczekać jeszcze parę miesięcy, choć hype train już dawno ruszył pełną parą.

Na temat serialowego "Władcy Pierścieni" wciąż nie wiemy praktycznie nic. Amazon dba, aby do opinii publicznej przypadkiem nie przedostało się za wiele informacji, co przy takim tytule wydaje się co najmniej dziwne. Jego premiera jest jednak coraz bliżej, więc niedługo możemy spodziewać się jakichś przecieków.

REKLAMA

The Rings of Power - tytuł serialowego Władcy Pierścieni od Amazona

Skoro pojawił się już tytuł, to teraz powinno pójść z górki. Tym bardziej że sama nazwa serialu już nam co nieco zdradza. "The Rings of Power" potwierdza bowiem, że fabuła nie będzie skupiać się na jednym pierścieniu, tylko na tych innych, wykutych w celu zdominowania królestw, nad którymi władzy pragnie Sauron. W udostępnionym wideo Morfydd Clark recytuje nawet "Rymy Pierścienia" ("Ring Verses").

Władca Pierścieni - serial - Amazon - teaser

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami akcja serialu, teraz znanego już jako "The Rings of Power", ma toczyć się w czasie Drugiej Ery Śródziemia. Będzie to na tysiące lat przed wydarzeniami przedstawionymi w filmowej trylogii "Władcy Pierścieni".

The Rings of Power - kiedy premiera Władcy Pierścieni od Amazona?

REKLAMA

Moce i losy nieprzedstawionych nam dotąd na ekranie pierścieni zostaną nam przedstawione z wielkim rozmachem. W końcu produkcja kosztowała jakieś pół miliarda dolarów i wiemy już, że na jednym sezonie się nie skończy. Czy Amazon zrobi w końcu swoją "Grę o tron"? O tym przekonamy się we wrześniu.

Premiera "The Rings of Power": 2 września 2022 roku na Amazon Prime Video.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA