REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Już dziś w HEJT PARKU Kuba Wojewódzki u Stanowskiego. Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek?

Już dziś wieczorem w nowym odcinku HEJT PARKU Krzysztof Stanowski będzie gościć Kubę Wojewódzkiego. Jak nietrudno zgadnąć, jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych spotkań tego formatu od dłuższego czasu. Kiedy dokładnie rozpocznie się premiera?

10.12.2021
12:11
wojewódzki stanowski hejt park kanał sportowy
REKLAMA

Już dziś na Kanale Sportowym na Youtube, w nowym odcinku HEJT PARKU, zetrą się dwie grube ryby dziennikarstwa - Kuba Wojewódzki (obecnie przede wszystkim shwoman) i Krzysztof Stanowski (który coraz chętniej komentuje inne niż sportowe dziedziny życia). Żadnego z nich nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, bo choć Wojewódzki to persona rozpoznawalna w całej Polsce już od dekad, to popularność Stanowskiego w ostatnim czasie również rośnie w szaleńczym tempie.

Nie jest to, rzecz jasna, pierwsze w tym roku spotkanie obu panów. Stanowski gościł już "na kanapie" Wojewódzkiego w jego show na TVN. Okazję do rozmowy mieli również w ramach audycji "Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski" radia Newonce. W końcu Stanowski zdecydował się odwrócić role i dla odmiany pozadawać pytania satyrykowi - były dziennikarz muzyczny zgodził się, a fani programu KS w końcu doczekali się dnia premiery odcinka będącego rejestracją spotkania.

REKLAMA

HEJT PARK: Wojewódzki u Stanowskiego. Kiedy i gdzie oglądać premierę odcinka?

REKLAMA

Nowy odcinek HEJT PARKU będzie miał swoją premierę już dziś - w piątek, 10 grudnia, o godz. 21:00 na youtube'owym profilu Kanału Sportowego. Poniżej znajdziecie osadzony link do spotkania - odliczanie do premiery już trwa.

Spotkanie wzbudzi zapewne wiele emocji i przyciągnie pokaźną grupę widzów - obu panów posiada przecież liczne grono sympatyków i przeciwników, a ich spotkanie w formacie pozbawionym telewizyjnych ograniczeń może okazać się znacznie ciekawsze.

Kanał Sportowy jest youtube'owym kanałem założonym pod koniec 2019 roku. W zeszłym miesiącu liczył już 600 tys. subskrybentów i ponad 220 mln wyświetleń załączonych materiałów łącznie. Tymczasem Hejt Park to jeden z programów KS, format goszczący nie tylko postacie z polskiego sportu. Gospodarze przeprowadzają z gośćmi swobodne rozmowy, odbierając przy okazji telefony od widzów, którzy mogą zadać im kilka pytań.

Kuba Wojewódzki i Krzysztof Stanowski - Hejt Park
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA