REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

„Wyprawa do dżungli” rozbudziła apetyt na kino przygodowe? Netflix go zaspokoi

Fantastyczne lub egzotyczne krainy, przygoda, fantastyka i humor - tego na Netfliksie nie brakuje. Jeśli więc po seansie „Wyprawy do dżungli” jesteście głodni podobnych atrakcji, to znajdziecie je na platformie.

04.08.2021
22:35
wyprawa do dżungli netflix podobne filmy
REKLAMA

The Rock i Emily Blunt podróżują w kinach po Amazonii, uciekają przed charyzmatycznym księciem Joachimem i przywróconymi do życia konkwistadorami, nie tracąc przy tym wszystkim humoru. Bo kino przygodowe karmi się różnymi gatunkami i nie może w nim zabraknąć nie tylko rollercoasterowych atrakcji, ale również fantastyki i komedii. Czy w odpowiednich ilościach znajdziecie je w poniższych filmach? Jeśli „Wyprawa do dżungli” rozbudziła wasz apetyt na więcej produkcji utrzymanych w podobnym stylu, odpalajcie Netfliksa i przekonajcie się sami.

REKLAMA

Przeglądamy Netfliksa w poszukiwaniu filmów podobnych do „Wyprawy do dżungli”:

Netflix lubi odgrzewać stare hity licząc na nostalgię widzów. Tym razem na kanwę wzięło „Jumanji” i postanowiło tchnąć w nie nową energię. Grupa nastolatków odkrywa dobrze nam znaną grę i nagle przenosi się do zupełnie innej rzeczywistości. Co więcej bohaterowie wchodzą w ciała komicznie dobranych awatarów i muszą stawić czoła niebezpieczeństwom czyhającym na nich w dżungli.

Film dostępny na platformie Netflix.

Podróż na tajemniczą wyspę

Ach ten The Rock. Dwayne Johnson lubi przeżywać przygody. W kinach przeprowadza Emily Blunt przez amazońską dżunglę, a na Netfliksie nie tylko gra w Jumanji, ale również rusza na tajemniczą wyspę. Jest ojczymem głównego bohatera i pomaga mu odnaleźć zaginionego tam dziadka. A po drodze natykają się na... no cóż, evergreeny gatunku. Jeśli lubicie kino przygodowe na pewno nie będzie zawiedzeni.

Film dostępny na platformie Netflix.

Tarapaty

The Rock też czasem musi odpocząć. Na szczęście mogą go zastąpić... dzieci? Tak jest. W „Tarapatach” dwójka małoletnich przyjaciół wyrusza na poszukiwanie tajemniczego skarbu i przeżywa największą przygodę swojego życia. Tak przynajmniej im się wydaje, bo na Netfliksie znajdziedzie też drugą część polskiego filmu, w której również emocji nie brakuje.

Obie części „Tarapatów” dostępne na platformie Netflix.

Ach, dzieciaki to ciągnie do przygód. Szczególnie w wakacje. Rodzeństwo z Brooklynu wyjeżdża na Hawaje i na jednej z tamtejszych wysp postanawiają odnaleźć dawno zaginiony skarb. Jak im pójdzie? Tak jak powinno – zabawnie i z dużą dawką emocji.

Film dostępny na platformie Netflix.

Indiana Jones i Świątynia Zagłady

Tak się robi Kino Nowej Przygody! Swoją serią o przygodach Indiany Jonesa Steven Spielberg i George Lucas wyznaczyli standardy filmów przygodowych. Nasz ulubiony archeolog tym razem trafia do Indii i tam musi odnaleźć pewien święty kamień. Po drodze czeka na niego mnóstwo egzotycznych niebezpieczeństw i groźnych przeciwników. Jest szybko i efektownie, przez co do dzisiaj produkcję tę ogląda się jednym tchem.

Film dostępny na platformie Netflix.

REKLAMA

Zaginiony ląd

A jakbyście po tych wszystkich emocjach potrzebowali nieco odpoczynku, tutaj znajdziecie zdecydowanie więcej humoru niż przygody. I cóż, niekoniecznie będzie on najwyższych lotów. Jest to opowieść o trójce naukowców, którzy trafiają do położonej gdzieś poza czasem krainy. Tam będą musieli stawić czoła dinozaurom i fantastycznym stworzeniom.

Film dostępny na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA