REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Polski kandydat do Oscara już wkrótce w sieci. Zimna wojna trafia do VoD

Jeden z najgłośniejszych polskich tytułów mijającego roku, Zimna wojna. Film Pawła Pawlikowskiego trafił już na nośniki DVD i Blu-ray, a teraz zmierza do serwisów VOD.

13.11.2018
17:23
zimna wojna vod 19 listopada
REKLAMA
REKLAMA

Popularność dzieła będącego zdobywcą Złotej Palmy w Cannes nie słabnie. Film zaliczył bardzo dobry wynik w kinach gromadząc na salach 839 tysiące widzów i rusza na dalszy podbój świata. Zimna wojna jest naszym kandydatem do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny, a także do Złotych Globów.

Obraz miał już swoją premierę w Wielkiej Brytanii i doczekał się pozytywnych recenzji od tamtejszej prasy. Zimna wojna trafiła także za ocean, gdyż zaprezentowano ją już na festiwalu Telluride w Kolorado. Produkcja trafi zaś do regularnej dystrybucji w Stanach Zjednoczonych w grudniu. Film wciąż możemy oglądać na ekranach rodzimych kin, jest już także dostępny na domowych nośnikach, ale wkrótce zobaczymy go również w sieci.

Zimną wojna od 19 listopada na platformach VoD.

Obraz będziemy mogli obejrzeć na VOD.pl, a także u dostawców telewizji, takich jak UPC, Vectra i Orange. Na pozostałych platformach VoD film Pawła Pawlikowskiego zadebiutuje 21 grudnia.

Film jest już dostępny na Player.pl, jednak wykupienie dostępu do niego na 48 godzin to koszt 18 zł.

zimna wojna player.pl class="wp-image-221654"
REKLAMA

Na dany moment nie wiemy ile będzie kosztować wypożyczenie Zimnej wojny w wyżej wymienionych platformach VoD.

Zimna wojna opowiada historię trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie umieją żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem. Wcielają się w nich Tomasz Kot i Joanna Kulig, a na ekranie partnerują im Agata Kulesza oraz Borys Szyc. Akcja filmu została osadzona w latach 50. i 60. XX wieku, w Polsce i budzącej się do życia Europie. Z ekranu dobiegają dźwięki wyjątkowej ścieżki dźwiękowej, będącej połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA