REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Polacy rzucają się na nowości Prime Video. Sprawdzamy najpopularniejsze tytuły na platformie Amazona w tym tygodniu

Na podium listy najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video w naszym kraju pojawiła się gorąca nowość z tego tygodnia. "All the Old Knives" z miejsca podbiło serca użytkowników platformy. Prócz tego pojawił się nowy odcinek 2. sezonu "Star Trek: Picard", pozwalając produkcji utrzymać się na pierwszym miejscu zestawienia. Co jeszcze oglądaliśmy w minionych dniach?

09.04.2022
17:17
all the old knives amazon prime video top10
REKLAMA

Polacy lubią nowości Amazon Prime Video. Ilekroć na platformie pojawia się jakiś premierowy film lub serial, zaraz ląduje on na liście najpopularniejszych tytułów serwisu. Nie inaczej jest w tym tygodniu. Na drugim miejscu podium najchętniej oglądanych produkcji dostępnych w usłudze w naszym kraju znalazło się bowiem jeszcze gorące "All the Old Knives".

REKLAMA

Najpopularniejsze tytuły w Polsce na Amazon Prime Video

"All the Old Knives" musiało uznać wyższość "Star Trek: Picard". Chwilę temu na Amazon Prime Video pojawił się bowiem nowy odcinek 2. sezonu serialu, zapewniając mu pierwsze miejsce w zestawieniu najpopularniejszych tytułów platformy w Polsce.

W miniony czwartek na Amazon Prime Video pojawił się kolejny już odcinek 2. sezonu "Star Trek: Picard". Użytkownicy platformy od dłuższego czasu chętnie wybierają się z tytułowym bohaterem w podróż tam, gdzie jeszcze nikt nie dotarł. Dlatego produkcja ponownie zajmuje pierwsze miejsce w zestawieniu najpopularniejszych tytułów serwisu w Polsce.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

All the Old Knives

All the Old Knives - Amazon Prime Video

Ten szpiegowski thriller z miejsca podbił serca użytkowników Amazon Prime Video. Zadebiutował w serwisie w piątek i już jest na 2. miejscu najpopularniejszych tytułów platformy w naszym kraju. Nic dziwnego. To trzymający w napięciu thriller szpiegowski, w którym Chris Pine i Thandiwe Newton wcielają się w agentów CIA i byłych kochanków. Po latach od nieudanej akcji ratunkowej muszą spotkać się ponownie. Czy uda im się utrzymać granice między pracą a pożądaniem?

Film dostępny na Amazon Prime Video.

Pitbull

Patryk Vega polskim królem Amazon Prime Video. W zeszłym tygodniu w topce najpopularniejszych tytułów platformy były aż dwa jego filmy. Do dzisiaj ostał się jedynie "Pitbull". Użytkownicy serwisu wciąż często po niego sięgają, przez co zapewnili mu 5. miejsce w zestawieniu najchętniej oglądanych produkcji w usłudze.

Film dostępny na Amazon Prime Video.

REKLAMA

Najpopularniejsze w Polsce na Amazon Prime Video - co jeszcze oglądaliśmy w tym tygodniu?

Regularnie dochodzi do przetasowań w liście najpopularniejszych tytułów w Polsce na Amazon Prime Video. Chociaż użytkownicy platformy rzucają się na nowości serwisu, to wciąż często sięgają po jego najgłośniejsze produkcje. Dlatego w zestawieniu najchętniej oglądanych filmów i seriali wciąż znajdziemy "Reachera" (3. miejsce), "Upload" (4. miejsce), "The Boys" (6. miejsce) czy "Koło czasu". I z dotychczasowego doświadczenia możemy spokojnie stwierdzić, że szybko to się nie zmieni.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA