REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Miliony fanów chcą wywalić Amber Heard z "Aquamana 2". Wybrali, kto ma ją zastąpić. To lepszy człowiek

"Blake Lively jest lepszym człowiekiem" - tak głosi petycja, aby aktorka zagrała Merę w "Aquamanie 2". W związku z trwającym właśnie procesem o zniesławienie, opinia publiczna stoi murem za Johnnym Deppem i na wszelkie możliwe sposoby próbuje dopiec Amber Heard. Teraz chce, żeby żona Ryana Reynoldsa zastąpiła ją w nadchodzącym widowisku DC.

17.05.2022
16:56
aquaman 2 heard lively petycja
REKLAMA

Internauci murem stoją za Johnnym Deppem. Nikt już nie wierzy łzom Amber Heard. Aktorka sama jest sobie winna. Kilkukrotnie została bowiem przyłapana na kłamstwie. Teraz fani jej eksmałżonka doszukują się każdego, nawet najbardziej absurdalnego dowodu na to, że mija się z prawdą, dokładając jednocześnie wszelkich starań, aby wyeliminować ją z życia publicznego.

Podczas trwającego właśnie procesu o zniesławienie, opinia publiczna zwróciła się przeciwko Amber Heard. To przez rzucane przez nią oskarżenia o stosowanie przemocy, Johnny Depp stał się w Hollywood radioaktywny. Teraz fani aktora, chcą, aby to samo spotkało ją. Dlatego już od jakiegoś czasu żądają, żeby wyrzucić ją z 2. części "Aquamana".

REKLAMA

Aquaman 2 - fani żądają usunięcia Amber Heard z filmu

Na ten moment petycja o wyrzucenie Amber Heard z "Aquaman and the Lost Kingdom" ma już ponad 4 mln podpisów. Fani Johnny'ego Deppa niemal osiągnęli swój cel, bo Warner Bros. zdecydowało się znacząco ograniczyć rolę aktorki w nadchodzącym filmie. Walka o zmianę castingu wciąż jednak trwa. Pojawia się nawet konkretne nazwisko osoby, która zamiast niej miałaby wcielić się w Merę.

Jak podaje MovieWeb już wcześniej mówiło się, że w roli Mery najlepiej sprawdziłaby się Emilia Clarke. W końcu to ona w pierwszym sezonie "Gry o tron" występowała u boku Jasona Momoy. Jednakże wiele osób pragnie, aby w dotychczas graną przez Amber Heard bohaterkę wcieliła się Blake Lively. To jej nazwisko bardzo często pojawia się w mediach społecznościowych, a nawet na stworzonej niedawno petycji.

Amber Heard - Aquaman 2 - petycja

Aquaman 2 - czy Blake Lively zastąpi Amber Heard?

Fani bardzo chcą, aby to właśnie Blake Lively zastąpiła Amber Heard w "Aquamanie 2". Na Change.org powstała w tej sprawie specjalna petycja. Jej uzasadnienie jest proste i wydaje się logiczne:

REKLAMA

Przez sprawę o zniesławienie między Johnnym Deppem a Amber Heard i całą negatywną "energię" wokół tej ostatniej oraz dlatego że Blake Lively jest dużo bardziej lubianą aktorką i człowiekiem.

Tyle wystarczyło, aby ludzie zaczęli podpisywać petycję, żeby Blake Lively zastąpiła Amber Heard w "Aquamanie 2". Co prawda na razie głosów poparcia nie ma zbyt wiele. W momencie pisania tego tekstu jest ich 272, ale liczba ta wzrasta z każdą chwilą. Ciekawe czy z czasem będzie miała taką siłę przebicia, aby wpłynąć na decyzję włodarzy Warner Bros. Biorąc pod uwagę powszechną niechęć do eksmałżonki Johnny'ego Deppa i popularność żony Ryana Reynoldsa, wcale by mnie to nie zdziwiło.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA