REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Amber Heard kłamała w sprawie siniaków, które miał jej nabić Johnny Depp

Amber Heard i Johnny Depp sądzą się pod okiem całego świata. W trwającym od dłuższego czasu konflikcie gwiazd wyszły na jaw nowe szczegóły. Heard, znienawidzona przez fanów Deppa, kłamała w sprawie siniaków, które miał nabić jej aktor.

24.04.2022
18:27
johnny depp kontra amber heard siniaki kosmetyki
REKLAMA

Medialny spór pomiędzy Johnnym Deppem i Amber Heard wszedł w kolejną fazę. Aktor ma nowego sojusznika w postaci Milani Cosmetics. Producent kosmetyków, których kobieta miała używać do krycia siniaków, zarzuca jej oszustwo. W zeznaniach dotyczących tego, że mąż ją bił, nie zgadzają się daty.

Johnny Depp, który wytoczył swojej byłej żonie proces o zniesławienie, zyskał właśnie niespodziewanego sojusznika. Aktora w jego walce o dobre imię oraz 50 milionów dolarów odszkodowania wsparła właśnie... firma produkująca kosmetyki, która zarzuca Amber Heard oszustwo.

Czytaj też:

REKLAMA

Johnny Depp kontra Amber Heard - o co chodzi z siniakami i kosmetykami?

Procesem, jaki wytoczył swojej byłej żonie Johnny Depp, żyje obecnie cała Ameryka, a wraz z nią pół świata. Na jaw wychodzą kolejne fakty na temat związku tej dwójki celebrytów, które rzucają nowe światło na dotychczasowe wydarzenia oraz oskarżenia, jakie padły pod adresem aktora w 2018 roku.

Amber Heard ma przy tym spory problem - firma produkująca kosmetyki przyłapała ją na kłamstwie. Wedle zeznań kobiety Johnny Depp ją bił, a ona musiała ukrywać siniaki. Problem w tym, że używała do tego rzekomo kosmetyków marki Milani Cosmetic. Producent zauważył, że nie byłoby to możliwe bez podróży w czasie.

@milanicosmetics

You asked us… let the record show that our Correcting Kit launched in 2017!👀 #milanicosmetics

♬ International Super Spy - dylan
REKLAMA

Kosmetyki firmy Milani Cosmetic, których Amber Heard miała używać w latach 2014-2016, zostały wprowadzone do sprzedaży dopiero w 2017 roku.

Jak podaje donald.pl, prawniczka aktorki oskarżanej przez Johnny'ego Deppa o zniesławienie przekazała informację, jakoby jej klientka miała nabrać w latach 2014-2016 wprawy w używaniu zestawu kosmetycznego All In One Correcting Kit do ukrywania siniaków. Producent podaje z kolei, że zaczął go sprzedawać w 2017 roku.

Informacja o dacie wejścia do sprzedaży wspomnianych przez prawniczkę Amber Heard kosmetyków z zestawu All In One Correcting Kit pojawiła się na koncie producenta w serwisie TikTok. Milani Cosmetics w swojej wiadomości podało informację z dopiskiem "pytaliście o to, więc odpowiadamy".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA