REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Margot Robbie na pierwszym zdjęciu z "Barbie". Co już wiemy o nadchodzącym filmie?

Warner Bros. pokazało pierwsze zdjęcie Margot Robbie w roli Barbie. Wytwórnia ujawniła również datę premiery filmu o najsłynniejszej lalce świata. Z tej okazji sprawdzamy, co już wiadomo na temat nadchodzącej produkcji. Zapewniamy, że nazwiska jej twórców oraz występujących w niej aktorów i aktorek przyprawią o szybsze bicie serca każdego kinomaniaka.

27.04.2022
16:51
barbie margot robbie film co wiadomo
REKLAMA

Margot Robbie weszła już do plastikowego świata jako Barbie. Podczas CinemaCon w Las Vegas Warner Bros. pokazało pierwsze zdjęcie z filmu o najsłynniejszej lalce świata. Wytwórnia ujawniła również datę premiery produkcji. Trafi ona na ekrany kin w lipcu przyszłego roku. To wtedy zobaczymy czy twórcom udało się we właściwy sposób przenieść na wielki ekran całą mitologię kultowej zabawki. Hype train ruszył już dawno temu i od tamtej pory tylko przyśpiesza.

REKLAMA

W sieci co chwilę pojawiają się nowe informacje dotyczące nadchodzącej produkcji. Jest ich już całkiem sporo i cały czas dochodzą kolejne. Teraz Warner Bros. podgrzało atmosferę przed zbliżającą się premierą "Barbie" jeszcze bardziej. Z tej okazji sprawdzamy, co już wiadomo na temat filmu.

Barbie - kto prócz Margot Robbie pojawi się w filmie?

"Barbie" przykuło uwagę kinomanów już po ogłoszeniu aktorki, wcielającej się w główną rolę. Któż inny jak nie Margot Robbie mógłby nadać żywych rysów kultowej lalce? Zresztą dzięki udostępnionemu zdjęciu sami się, że wybór castingowy był strzałem w dziesiątkę. Patrząc na tę fotkę, aż chce się zanucić pod nosem "come on, Barbie, let's go party":

Barbie - film - Margot Robbie

Margot Robbie nie jest jedyną gwiazdą, która pojawi się w "Barbie". W obsadzie znalazły się praktycznie same słynne nazwiska. Chociażby w rolę nieodłącznego partnera tytułowej bohaterki Kena wcieli się Ryan Gosling. Prócz tego na ekranie zobaczymy jeszcze chociażby Willa Ferrella i Ariana Greenblatt, którzy mają zagrać prezesów korporacji produkującej zabawki.

To tylko skromna część obsady. Warto zwrócić uwagę, że obok wymienionych nazwisk w filmie pojawią się jeszcze gwiazdy "Sex Education" - Emma Mackey, Ncuti Gatwa i Connor Swindells. Jakby tego było mało, potwierdzono również udział takich aktorów i aktorek jak: America Ferrera, Kate McKinnon ("Saturday Night Live"), Simu Liu ("Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni"), Hari Nef ("I tak po prostu...") i Alexandra Shipp ("Tick, Tick... Boom!"), Issa Rae, Michael Cera, Kingsley Ben-Adir, Rhea Perlman, Sharon Rooney, Scott Evans, Ana Cruz Kayne, Ritu Arya i Jamie Demetriou.

Barbie - reżyseruje twórczyni "Małych kobietek"

Nazwiska twórców są równie obiecujące, co występujących przed kamerą aktorów i aktorek. W końcu reżyserią zajmuje się twórczyni oscarowych "Małych kobietek" i "Lady Bird" - Greta Gerwig. To ona jest też współautorką scenariusza, który napisała wraz ze swoim wieloletnim partnerem Noah Baumbachem (reżyser m.in. "Historii małżeńskiej").

Nazwiska twórców i wybory castingowe gwarantują prawdziwą ucztę dla kinomaniaków. Na razie nie wiadomo jednak, o czym film dokładnie ma opowiadać. Szczegóły dotyczące fabuły nie zostały do tej pory ujawnione, a praca na planie wre już od jakiegoś czasu. Zdjęcia trwają właśnie w Londynie.

REKLAMA

Barbie - kiedy premiera filmu z Margot Robbie?

Margot Robbie już odgrywa tytułową Barbie, a my z niecierpliwością czekamy na efekt końcowy. Jak aktorka wypadnie w tej niezwykle wymagającej roli? Przekonamy się 21 lipca 2023 roku. Do tego czasu pozostaje nam tylko polować na kolejne informacje dotyczące produkcji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA