REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Wiemy już, czy Henry Cavill powróci do roli Supermana w filmach DC!

Pogłoski na ten temat pojawiły się już jakiś czas temu, a Dwayne Johnson nie szczędził sugestii. Premiera "Black Adama" dała nam wreszcie ostateczną odpowiedź na gnębiące fanów pytanie: czy Henry Cavill powróci do roli Supermana w filmach DC? Uwaga: spoilery!

13.10.2022
18:30
black adam henry cavill superman powrót dc dwayne johnson
REKLAMA

W przyszłym roku minie 10 lat, od kiedy Henry Cavill zadebiutował na wielkich ekranach w roli Supermana w filmie "Człowiek ze Stali". Od tamtej pory kinowe uniwersum DC zdążyło już zmienić swój kierunek, a gwiazdor pozornie zakończył swą przygodę z tą postacią w "Lidze Sprawiedliwości". Plotki o jego powrocie pojawiały się kilkakrotnie, ale dotychczas nie mieliśmy pewności, czy rzeczywiście kiedykolwiek do niego dojdzie. Zbliżająca się premiera filmu "Black Adam" z Dwaynem Johnsonem pobudziła nową falę spekulacji, a sam The Rock podrzucił fanom kilka sugestii. Wreszcie poznaliśmy odpowiedź.

REKLAMA

Black Adam: czy Henry Cavill powrócił do roli Supermana?

Black Adam

Okazało się, że zakulisowe źródła związane z Warner Bros. się nie myliły. Henry Cavill znów przywdział kostium Supermana i w istocie pojawił się w filmie "Black Adam"! To nieduży, ale bardzo istotny występ - z jednej strony potwierdza, że gwiazdor nie rozstał się z uniwersum DC, z drugiej zaś prawdopodobnie zapowiada przyszłe starcie tytanów - herosa i antyherosa.

Jak na razie nie wiadomo, czy Henry najpierw pojawi się w kolejnej solowej produkcji, czy raczej zmierzy się z Black Adamem w drugiej odsłonie jego przygód. Pozostaje nam poczekać na oficjalne zapowiedzi, które unormują aktualny status tej inkarnacji postaci w filmowym świecie DC i nadchodzących projektach Warner Bros.

Supermana-Cavilla zobaczymy dopiero w scenie po napisach "Black Adama" - bohaterowie spotykają się i dochodzi między nimi do rozmowy. W sieci pojawiło się już wykonane podczas seansu nielegalne nagranie, które uwiecznia tę werbalną konfrontację.

Dwayne Johnson o Supermanie

Podczas światowej premiery filmu "Black Adam" Dwayne Johnson kolejny raz został zapytany o Cavilla. Siłą rzeczy aktor unikał konkretów i uważnie dobierał słowa, ale i tak nie pozostawił wątpliwości:

REKLAMA

Celem "Black Adama" było rozbudowanie uniwersum DC nie tylko poprzez przedstawienie samego Black Adama, ale całej grupy Justice Society of America. Jak zawsze w Seven Bucks Productions stawiamy fanów na pierwszym miejscu. A ci ciągle mówili o jednym. Pokazaliśmy Black Adama jako najpotężniejszą siłę nie do powstrzymania - z naszej planety. Fani jednak z pasją pytali: a gdzie jest niepowstrzymana siła z uniwersum? Gdzie on jest? Wszyscy walczyliśmy o ten moment, więc teraz powiem tak: witaj w domu!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA