REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Znacie go jako zabawkę z "Toy Story", teraz dostaje własny film. Zwiastun Buzza Astrala jest piękny

Pierwszy zwiastun animacji "Buzz Astral" Disneya i Pixara wleciał do sieci. I wygląda fenomenalnie.

27.10.2021
20:34
buzz astral film zwiastun zabawka teaser trailer
REKLAMA

"Buzz Astral" (tytuł oryg.: "Lightyear") to nowy film animowany Disneya i Pixara, który opowie o człowieku, który był inspiracją zabawkowej postaci znanej z kultowej serii "Toy Story". Można go zatem potraktować jako swoiste origin story/ Widzowie zobaczą przygody Buzza-astronauty w kosmosie i na rozmaitych planetach; całość ma być utrzymana w konwencji przygodowego science-fiction. W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun - warto rzucić okiem, bo zapowiada obraz przepiękny.

REKLAMA

Buzz Astral: zwiastun filmu Pixara

Buzz Astral: teaser
REKLAMA

Reżyserem produkcji jest nagradzany animator Angus MacLane, a filmowy Buzz przemówi głosem Chrisa Evansa. W polskiej wersji fani ponownie usłyszą jedynego słusznego aktora w tej roli: Łukasza Nowickiego. Szczegóły fabularne produkcji nie zostały jeszcze ujawnione - wiemy jedynie tyle, ile twórcy zdecydowali się pokazać w pierwszym zwiastunie.

Evans odniósł się już do produkcji - twierdzi, że spełniły się jego marzenia, bo od zawsze jest wielkim miłośnikiem animacji i uważa, że Pixar opowiada te magiczne historie "jak nikt inny". Trudno się nie zgodzić - studio słynie ze wspaniałych, cenionych i nagradzanych produkcji. Skupienie się na Buzzie-astronaucie w kolejnym filmie przyjąłem z pewną dozą dystansu - zdecydowanie chętniej sięgam po zupełnie nowe światy i pomysły studia, jednak po obejrzeniu tej zapowiedzi przyznam, że jestem niezmiernie ciekawy opowieści i ludzkiej inkarnacji bohatera. Czekam!

Poniżej możecie obejrzeć ten sam trailer z polskim dubbingiem.

Buzz Astral: premiera filmu już 17 czerwca 2022 roku.

Buzz Astral: zwiastun filmu
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA