REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Faceci z "Prince Charming" już robią reunion. Dziś specjalny odcinek programu

Za nami pierwsza polska edycja "Prince Charming". Randkowe show z gejami cieszyło się w naszym kraju sporym powodzeniem. W finale tytułowy "książę z bajki", czyli Jacek Jelonek, wybrał Oliwiera. Widzowie zrozpaczeni końcem ulubionego programu mogą otrzeć łzy – uczestnicy programu spotkali się raz jeszcze w odcinku specjalnym.

16.12.2021
17:01
prince charming reunion-odcinek specjalny player ttv
REKLAMA

Pierwszą edycję "Prince Charming" wygrał Oliwier Kubiak, choć tak naprawdę nie chodziło o pokonanie konkurentów, lecz znalezienie miłości. Sądząc po reakcjach internautów, a zwłaszcza internautek, finał programu był rzeczywiście bajkowy i Jacek Jelonek znalazł swoją drugą połowę. Ostatni odcinek był we wtorek 14 grudnia na Playerze i TTV. Jednak już dziś możemy obejrzeć tam też reunion programu.

REKLAMA

Ostatnio zapanowała moda na reuniony filmów i seriali, czyli spotkania obsady po latach. Po specjalnym odcinku "Przyjaciół" huczał cały popkulturowy internet. 1 stycznia, tj. w Nowy Rok, czeka nas za to kac i reunion aktorów z "Harry'ego Pottera" na HBO Max (na razie nic nie wiadomo o polskiej premierze, ale "Przyjaciele" szybko trafili na HBO GO). Fani "Prince Charming" nie będą musieli czekać tylu lat na powtórne zobaczenie uczestników randkowego show na ekranie.

Prince Charming Reunion. Specjalny odcinek programu już dziś.

Z lakonicznej zapowiedzi wynika, że w specjalnym wydaniu programu wszyscy uczestnicy programu spotkali się ponownie w Warszawie, by powspominać swój udział i opowiedzieć o tym jak potoczyło się ich życie po opuszczeniu hiszpańskiej willi. Program był bowiem nagrywany kilka miesięcy temu.

REKLAMA

Fanów może zainteresować to, że nie tylko Jacek i Oliwier zostali parą, ale i dwóch innych uczestników: Oscar (został odrzucony w w samym finale) i Arkadiusz. Może w samym programie opowiedzą o tym więcej. Zła wiadomość jest taka, że całość trwa tylko pół godziny.

Specjalny odcinek "Prince Charming" – Reunion dziś o 22:30 na TTV. Jest też już online na Player.pl.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA