REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Już dziś finał "Prince Charming" - gdzie i o której go obejrzymy?

Już dziś - wtorek, 14 grudnia - odbędzie się premiera finałowego odcinka programu "Prince Charming". Hitowy program dobiega końca i nasz polski książę w końcu wskaże swojego wybranka. Gdzie i kiedy dokładnie będziemy mogli obejrzeć zakończenie projektu Player Original?

14.12.2021
15:56
prince charming polska finał kiedy gdzie uczestnicy
REKLAMA

Finał "Prince Charming" już dziś! Ten popularny i lubiany program od Player.pl to przeniesienie na polski grunt randkowego show z USA (jako "Finding Prince Charming" zadebiutował na kanale Logo w 2016 roku). Podobnie jak w oryginale, tak i tutaj grupa panów co tydzień bierze udział w serii zadań, by zdobyć przychylność jednego kawalera. Ten na koniec każdego odcinka podejmuje on decyzję, kim jest w dalszym ciągu zainteresowany, a kto nie przypadł mu do gustu. Player.pl od pewnego czasu zapowiadał inwestycje w treści rozrywkowe, które podejmują istotne i nie zawsze oczywiste tematy. Przenoszenie kolejnych formatów na nasz grunt może zmienić stereotypy, otworzyć i uwrażliwić widzów, a także - przede wszystkim - dostarczyć im dobrej rozrywki. Ostatecznie program szybko stał się w Polsce hitem.

Show można było oglądać na Playerze i TTV (w każdy wtorek i czwartek, godz. 22:30). Pierwotnie program miał być dystrybuowany wyłącznie w Playerze, TVN Grupa Discovery była jednak tak bardzo zadowolona z odbioru "Prince Charming" po kilku dniach obecności w serwisie VOD, że w trybie nagłym wprowadziła go do emisji telewizyjnej. Premierowy odcinek ukazał się na początku listopada. Wówczas kolejni widzowie mogli zobaczyć, jak homoseksualni mężczyźni z Polski trafiają do hiszpańskiej willi z basenem. Po kolacji pojawił się tytułowy książę - Jacek Jelonek. To o jego względy uczestnicy programu walczyli w kolejnych odcinkach.

Dodajmy, że średnia widownia w telewizji wynosiła 203 tys. widzów na epizod! A w międzyczasie do KRRiT wpłynęły skargi na program...

REKLAMA
Prince Charming
REKLAMA

Prince Charming Polska - finał. Kiedy i gdzie?

Premiera finałowego odcinka "Prince Charming" odbędzie się we wtorek, 7 grudnia - równocześnie w TTV i serwisie Player.pl o godz. 22:30. Przypominamy, że w finale znaleźli się Oskar Stańczyk, Oliwer Kubiak i Marek Misztal - spośród tego trio Jacek Jelonek wybierze partnera, z którym spróbuje stworzyć dłuższą, poważniejszą relację. Tymczasem już w czwartek 16 grudnia wyemitowany zostanie odcinek specjalny z udziałem wszystkich uczestników, którzy spotkali się po kilku miesiącach od zakończenia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA