REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Finał hitowego "Prince Charming" za nami. Kto został wybrankiem Jacka Jelonka?

Program "Prince Charming" jest największym tegorocznych hitem spośród telewizyjnych programów rozrywkowych. Nic więc dziwnego, że wielu Polaków z niecierpliwością wyczekiwało finałowego epizodu. W grze pozostało trzech kandydatów. Kogo spośród nich wybrał Jacek Jelonek?

14.12.2021
23:05
prince charming finał jacek jelonek kto wygrał
REKLAMA

Już dzisiaj trudno mieć jakiekolwiek wątpliwości co do oceny sukcesu "Prince Charming". Player doczekał się olbrzymiego hitu, o który bardzo szybko bój zaczęły różne kanały telewizyjne TVN-u (ostatecznie zwyciężyło TTV). Emisji show towarzyszyły pewne kontrowersje, choćby z racji na burzliwe spotkanie Aggie Lal, Jacka Jelonka i Krzysztofa Stanowskiego u Kuby Wojewódzkiego, ale one tylko podkręcały zainteresowanie programem.

Punktem kulminacyjnym miał być wyemitowany 14 grudnia finał. W rywalizacji o związek z tytułowym "księciem z bajki" przed ostatnim odcinkiem pozostała trójka uczestników. Oskar Stańczak, Marek Misztal i Oliwier Kubiak w jednym z niedawnych epizodów musieli udowodnić, jak dobrze znają Jacka Jelonka i wyszli z tej rywalizacji obronną ręką. Co pozwoliło im znaleźć się w ostatnim odcinku decydującym o ostatecznym losie każdego z nich.

REKLAMA

Prince Charming - kogo wybrał Jacek Jelonek?

Finałowy odcinek obfitował w dużo emocjonujących momentów, nerwów i wzruszających pożegnań. Ostatecznie Jacek Jelonek podjął decyzję, że zwycięzcą "Prince Charming" zostanie Oliwier Kubiak. W ostatnim odcinku nie obyło się bez wzruszeń - szczególnie, gdy przed samym finałem książę pożegnał się z Oskarem. Widzowie z pewnością będą jeszcze długo debatować na tym wyborem i jego słusznością.

REKLAMA

Warto natomiast pamiętać, że sam program tylko po części dotyczył znalezienia pary dla dwóch samotnych wcześniej mężczyzn. Rola "Prince Charming" w krajobrazie polskich programów rozrywkowych wykracza znacznie dalej. Na temat nowego randkowego show Playera od początku słychać bardzo wiele dobrych słów. Nie tylko z racji na normalne i pozbawione uprzedzeń podejście do homoseksualnych mężczyzn, ale też inny poziom szczerości niż w większości podobnych show. Wszystko to sprawia, że na ewentualny 2. sezon produkcji z niecierpliwością będzie czekać wielu Polaków.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA