REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Reunion Harry'ego Pottera dostał plakat, a Warner Bros. chce więcej treści oryginalnych ze świata J.K. Rowling

Już za chwilę, bo 1 stycznia 2022 roku, premiera reunionu obsady "Harry'ego Pottera". W sieci pojawił się plakat promujący nadchodzący program. A jak się w międzyczasie okazało niekoniecznie będzie to ostatni oryginalny tytuł dla HBO Max, osadzony w świecie J.K. Rowling. CEO Warner Bros. zdradziła bowiem, że firma chciałaby więcej treści powiązanych z czarodziejskim uniwersum.

16.12.2021
10:23
harry potter plakat reunion hbo max
REKLAMA

Magia "Harry'ego Pottera" nie traci swej mocy. Warner Bros. chciałoby stworzyć więcej treści powiązanych z uniwersum, które narodziło się w wyobraźni J.K. Rowling. Tak przynajmniej twierdzi CEO firmy Ann Sarnoff. A jej wypowiedź zbiegła się z czasem z obchodami dwudziestolecia premiery pierwszej ekranizacji serii - "Harry Potter i Kamień Filozoficzny".

Bo Harry Potter oddziałuje na wyobraźnię kolejnych pokoleń czytelników i widzów. Przed chwilą otrzymaliśmy zwiastun trzeciej części spin-offu serii "Fantastyczne zwierzęta", a także zakończył się "Turniej domów Hogwartu", w którym najwięksi fani młodego czarodzieja sprawdzali swoją wiedzę na temat jego rzeczywistości. A to przecież nie wszystko.

REKLAMA

Harry Potter - plakat reunionu obsady

Już pierwszego stycznia, dokładnie po północy na HBO Max zawita reunion oryginalnej obsady (na razie nic nie wiadomo o dacie polskiej premiery). "Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts" będzie czymś na kształt "Przyjaciół: Spotkania po latach". Znani z filmowej serii "Harry Potter" aktorzy i aktorki będą więc wspominać pracę na planie, a twórcy zadbają, aby się nie nudzili. W sieci właśnie pojawił się plakat nadchodzącego programu:

Harry Potter - reunion - plakat

To jednak wciąż mało dla Potterheadów, którzy na Spotify tworzą własne playlisty, aby przenieść się do świata młodego czarodzieja. CEO Warner Bros. wyznała, że firma nie chce kończyć z eksploatowaniem popularności Harry'ego Pottera. Wytwórnia chciałaby przygotować więcej treści na HBO Max.

Harry Potter - więcej treści ze świata J.K. Rowling

Jak podaje The Hollywood Reporter, podczas niedawnej konferencji organizowanej przez Bloomberg Sarnoff zdradziła, że Warner Bros. pragnęłoby więcej oryginalnych treści powiązanych z Harrym Potterem. Zaznaczyła również, że miałyby one być zgodne z duchem oryginału:

Chcielibyśmy zrobić więcej oryginalnych treści z Harrym Potterem i regularnie rozmawiamy na ten temat z J.K. Rowling oraz jej ekipą. Cokolwiek byśmy nie robili musi to być zgodne z duchem oryginału, z zasadami świata czarodziejów i tożsamością Harry'ego.

REKLAMA

Sarnoff nie podała jednak żadnych szczegółów co by to miało być. Być może czeka nas więcej programów, a może powstałby serial fabularny, o którym nieoficjalnie mówi się już od jakiegoś czasu. To się dopiero okaże. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, Potterheadzi nie będą się nudzić, gdy HBO Max wejdzie już do naszego kraju.

Harry Potter Reunion
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA