REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Obsada "Harry'ego Pottera" powraca do Hogwartu. HBO Max szykuje reunion

Obsada "Harry'ego Pottera" powraca. Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron Weasley) i Emma Watson (Hermiona Granger) wystąpią w reunionie szykowanym przez HBO Max.

16.11.2021
20:51
harry potter reunion obsada hbo max
REKLAMA

Obsada "Harry'ego Pottera" powraca. HBO Max szykuje reunion, który ma nastąpić 20 lat po premierze pierwszego filmu z serii, czyli "Harry'ego Pottera i Kamienia Filozoficznego". W programie specjalnym "Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts" zobaczymy m.in. Daniela Radcliffe'a, Ruperta Grinta czy Emmę Watson. A to tylko część atrakcji, jakie na nas czekają.

"Harry Potter i Kamień Filozoficzny" zadebiutował na świecie 4 listopada 2001 roku. Do Polski film dotarł jakiś czas później, bo w styczniu 2002 roku. Niezależnie jakby liczyć produkcja weszła już w dorosłość, a sama seria cieszy się niesłabnącą popularnością. Wciąż lubimy wracać do świata stworzonego przez J.K. Rowling czy to w jej książkach, czy jej filmowych adaptacjach. HBO Max chce eksploatować ten sukces.

REKLAMA

Harry Potter - reunion obsady

Formuła reunionu jest nam już znana. Będzie to wyglądało klasycznie. Oznacza to, że ponownie spotkają się aktorzy i aktorki, których znamy z filmowej serii. Prócz wymienionych gwiazd są wśród nich Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Imelda Staunton, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Matthew Lewis, Evanna Lynch, Ian Hart. Nie zabraknie też oczywiście twórcy, czyli Chrisa Columbusa.

W "Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts" goście będą ze sobą rozmawiać, wspominać, a także odpowiadać na zadane im pytania. Wszystko odbędzie się więc wedle formuły, którą wykorzystano już w "Przyjaciele: Spotkanie po latach".

REKLAMA

Harry Potter - po "Przyjaciołach" czeka nas kolejny reunion

"Przyjaciele: Spotkanie po latach" okazało się wielkim hitem HBO Max (u nas pojawiło się na HBO GO). Nic dziwnego, że włodarze platformy próbują powtórzyć ten sukces. Czy im się to uda? Dowiemy się już niedługo. Premierę "Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts" zaplanowano na 1 stycznia 2022 roku. A żeby było bardziej magicznie, to dokładnie w momencie, kiedy zegary wybiją północ.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA