REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

"Harry Potter: Turniej domów Hogwartu" - zmagania fanów Pottera już w przyszłym tygodniu na HBO GO

"Harry Potter: Turniej domów Hogwartu" pokaże zmagania największych fanów Harry'ego Pottera. Premiera programu w HBO GO już w przyszłym tygodniu.

26.11.2021
13:43
harry potter turniej hbo go premiery
REKLAMA

"Harry Potter: Turniej domów Hogwartu" już niedługo będzie miało swoją premierę na HBO GO. Jest to czteroczęściowy program, w którym zmierzą się ze sobą najwięksi fani "Harry'ego Pottera". Zawody poprowadzi laureatka Oscara Helen Mirren. Można więc powiedzieć, że obchody 20-lecia premiery "Harry'ego Pottera i Kamienia Filozoficznego" ruszają pełną parą.

Co prawda film wszedł na ekrany polskich kin w styczniu 2002 roku, ale na świecie zadebiutował 4 listopada 2001 roku. Filmowa saga, podobnie zresztą jak jej książkowy pierwowzór wciąż zdobywa nowych fanów. Grono Potterheadów nieustannie się powiększa, przez co na Spotify wielką popularnością cieszy się ścieżka dźwiękowa z produkcji, a użytkownicy tworzą własne playlisty inspirowane światem młodego czarodzieja.

REKLAMA

Harry Potter: Turniej domów Hogwartu to nie jedyna niespodzianka z okazji 20-lecia pierwszego filmu

Na początku przyszłego roku ma dojść do spotkania po latach obsady w programy "Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts". Będzie to special wzorowany na odcinku specjalnym "Przyjaciół". Aktorzy i aktorki znane z filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" będą mieli okazję powspominać wydarzenia z planu i odpowiedzieć na pytania prowadzącego. Nie zabraknie też wyjątkowych gości.

Zanim to jednak nastąpi, HBO przygotowało turniej dla miłośników Harry'ego Pottera. Jego uczestnicy będą udowadniać, że znają świat młodego czarodzieja jak własną kieszeń. W Polsce będziemy mogli zobaczyć jak to wygląda już w przyszłym tygodniu.

Harry Potter: Turniej domów Hogwartu - HBO GO - zwiastun
REKLAMA

Harry Potter: Turniej domów Hogwartu - premiera w HBO GO

"Harry Potter: Turniej domów Hogwartu" rozpocznie się na HBO GO już w poniedziałek 29 listopada. To wtedy na platformie zadebiutuje pierwszy z czterech odcinków programu. Kolejne będą pojawiać się co tydzień.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA