REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Planujesz maraton z Jamesem Bondem? Pospiesz się, bo filmy nie zabawią długo na HBO Max

Związek Jamesa Bonda i platform streamingowych HBO jest, delikatnie mówiąc, ambiwalentny. Seria filmów z agentem 007 pojawia się na nich, aby potem zniknąć i powrócić w wielkiej chwale. Tak było jeszcze za czasów HBO GO. HBO Max niedawno weszło do naszego kraju, a już zapowiada się, że może być podobnie.

04.05.2022
18:36
nie czas umierać james bond hbo max usuwane
REKLAMA

Filmy z Jamesem Bondem raz po raz trafiały na HBO GO i z niego znikały. Nie przyzwyczajaliśmy się do nich, ani też po nich nie płakaliśmy, bo wiadomo było, że zaraz wrócą. Teraz cała seria produkcji z agentem 007 pojawiła się na HBO Max, zatrzymując nas w domu na majówkę. Długo na platformie jednak nie pobędzie.

Znowu się zaczyna - chciałoby się rzec. Filmy z Jamesem Bondem (w tym najnowsza odsłona serii "Nie czas umierać") nie zagrzeją długo miejsca na HBO Max. Wiele wskazuje na to, że będą na platformie jeszcze tylko kilka miesięcy. Czy potem agent 007 wróci do serwisu? Czy może na stałe przejdzie na Amazon Prime Video?

REKLAMA

James Bond - filmy z agentem 007 wśród usuwanych z HBO Max

Jak podaje Upflix.pl, filmy z Jamesem Bondem będą dostępne na HBO Max tylko do 30 lipca włącznie. Czasu jest wystarczająco, aby obejrzeć je wszystkie po raz kolejny. Pytanie tylko co dalej z najsłynniejszym szpiegiem Jej Królewskiej Mości w Polsce? Produkcje z jego udziałem znikną z dostępnych w naszym kraju serwisów streamingowych, czy może znajdzie się dla nich nowy dom?

Nie czas umierać - James Bond - filmy

Dotychczasowe doświadczenia pokazują, że filmy z Jamesem Bondem nie znikały z platformy HBO na stałe. Zawsze szybko na nią wracały. Tym razem może być jednak inaczej. Wszystko przez to, że studio odpowiedzialne za przygody agenta 007 ma nowego właściciela, a za granicą można się na nie natknąć w innym serwisie streamingowym.

James Bond - gdzie oglądać przygody agenta 007, gdy znikną z HBO Max?

REKLAMA

W marcu tego roku Amazon sfinalizował przejęcie MGM. Studio kosztowało firmę Jeffa Bezosa jakieś 8,5 mld dolarów. Nie trzeba było długo czekać, a na Prime Video w innych krajach pojawiły się wszystkie odsłony przygód Jamesa Bonda. Stało się to 15 kwietnia. Zaznaczono wtedy, że seria z agentem 007 nie będzie dostępna na platformie na zawsze, tylko przez ograniczony czas.

Na razie nie wiadomo jak będzie z Polską. Filmy z Jamesem Bondem mają zniknąć z HBO Max, a na Amazon Prime Video na razie ich nie ma. Być może zmieni się to wraz z 30 lipca. Być może po krótkiej przerwie wrócą na HBO Max. To się dopiero okaże.

Skontaktowaliśmy się z przedstawicielami HBO w naszym kraju z prośbą o komentarz w tej sprawie. Do momentu publikacji nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA