REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

"Krzyk 6" trafił już do VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie części?

"Krzyk 6" właśnie trafił do VOD i to całkiem niedługo od swojej kinowej premiery. To dobra okazja, aby przypomnieć sobie dotychczasowe poczynania kolejnych inkarnacji Ghostface'a.

10.07.2023
12:49
krzyk 6 netflix
REKLAMA

W "Krzyku 6" Ghostface nie sieje już zniszczenia w Woodsboro. Akcja przenosi się do Nowego Jorku. To tam właśnie czwórka ocalałych w poprzedniej części bohaterów chce zapomnieć o krwawych wydarzeniach i rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Przeszłość jednak się o nich upomina. Tak jest, znowu będą musieli stawić czoła brutalnemu mordercy.

Fani serii mogą poczuć się zawiedzeni, bo w szóstej części nie zobaczymy ikony "Krzyku", czyli Sidney Prescott. Wcielająca się w nią aktorka Neve Campbell nie była bowiem zadowolona z proponowanego jej honorarium, więc postanowiła zrezygnować z udziału w produkcji. Ale! W piątce pojawiła się przecież nowa królowa krzyku. Pojawiła się w nim Jenna Ortega. Po tym jak wdarła się do zbiorowej świadomości tytułową rolą w "Wednesday", możemy być pewni, że tym razem na ekranie będzie ona gościć o wiele dłużej.

REKLAMA

Krzyk 6 - gdzie VOD szukać poprzednich części serii?

Czy bez wsparcia Neve Campbell Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett, którzy przejęli serię po śmierci Wesa Cravena, ponownie staną na wysokości zadania? Czy po raz drugi ze starcia z legendą wyjdą obronną ręką? O tym przekonamy się już niedługo, bo "Krzyk 6" trafi na ekrany kin w ten piątek. Nie ma więc czasu do stracenia. Najwyższa pora przypomnieć sobie poprzednie części cyklu. Znajdziecie je na VOD. Najnowsza z nich, czyli "Krzyk 6" wylądowała właśnie w serwisie Netflix.

Prawa do serii "Krzyk" dzierży Paramount. W normalnych okolicznościach moglibyśmy więc założyć, że wszystkie części cyklu znajdziemy na SkyShowtime. Docelowo tak też zapewne będzie, ale platforma zawitała w naszym kraju dosłownie chwilę temu. A wiecie przecież, że spraw licencyjnych nie załatwia się od ręki. Dlatego na tę chwilę w serwisie znajdziemy jedynie oryginalną trylogię.

Krzyk 6 - zwiastun - premiera

Trylogia "Krzyk" nie jest dostępna tylko i wyłącznie na SkyShowtime. Znajdziemy ją również na innych platformach. W ofercie aktywnych w naszym kraju serwisów VOD nie brakuje też dwóch kolejnych części serii.

Krzyk - gdzie obejrzeć wszystkie filmy?


Czytaj także:

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA