REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Zapytaliśmy, kiedy "Krzyk 6" i "Szybcy i wściekli 10" trafią na SkyShowtime

SkyShowtime dotarło i do Polski. Na razie użytkownicy platformy oglądają jeszcze to, co dostaliśmy na start. Jest z czego wybierać. Biblioteka serwisu będzie się jednak regularnie powiększać o kolejne filmy i seriale. W przypadku tych pierwszych nie zabraknie też głośnych kinowych premier na wyłączność w streamingu. Jeśli chodzi o te najbliższe, mówimy tu o "Krzyku 6" i "Szybkich i wściekłych 10". Zapytaliśmy więc przedstawicieli usługi, kiedy obejrzymy je w ramach subskrypcji.

20.02.2023
16:33
skyshowtime filmy kiedy krzyk 6 szybcy i wściekli
REKLAMA

Platformy streamingowe nas rozpieściły. Chodzimy do kin na te "Batmany", "Avatary" czy filmy Marvela. Mamy jednak świadomość, że niedługo po premierze będziemy mogli obejrzeć je również we własnym domu w ramach subskrypcji HBO Max czy Disney+. Oferty serwisów VOD kuszą nas więc nie tylko oryginalnymi serialami, ale też hitami prosto z wielkich ekranów. SkyShowtime nie jest w tym wypadku wyjątkiem.

SkyShowtime dosłownie chwilę temu zadebiutowało w naszym kraju, a już narobiło sporo szumu. W końcu na platformie nie brakuje zeszłorocznych szlagierów kinowych. Dzięki subskrypcji możemy do woli oglądać "Top Gun: Maverick", czy "Jurassic World Dominion". A to przecież wierzchołek góry lodowej. Tym bardziej że ta biblioteka głośnych tytułów będzie się regularnie powiększać.

REKLAMA

Czytaj także:

SkyShowtime - okienko dystrybucyjne kinowych hitów

Oferta SkyShowtime składa się z produkcji od licznych, różnorakich marek. Wśród dostawców treści znajdują się wielkie wytwórnie filmowe, których kolejne tytuły co chwilę wchodzą na nasze ekrany. Mówimy tu przede wszystkim (choć nie tylko) o Paramount Pictures i Universal Pictures. To one przecież odpowiadają za zbliżający się "Krzyk 6" i "Szybkich i wściekłych 10". To na platformie należy więc spodziewać streamingowych premier tych właśnie tytułów. Postanowiliśmy zapytać przedstawicieli usługi, kiedy. Otrzymaliśmy następującą odpowiedź:

Jesteśmy wyłącznym posiadaczem praw do filmów Paramount+ Pictures i Universal Pictures, co oznacza, że SkyShowtime będzie pierwszym serwisem streamingowym, w którym filmy kinowe z tych studiów będą dostępne za darmo, w ramach usługi. Okno dla filmów pochodzących z innych wytwórni będzie się różnić w zależności od tytułu i będzie ustalane przez konkretne studia.

REKLAMA
Krzyk 6 - SkyShowtime

Chociaż HBO Max swego czasu chwaliło się, że kinowe hity Warner Bros. Discovery będą trafiać na platformę po 45 dniach od swej premiery, dzisiaj o z góry ustalonym okienku dystrybucyjnym możemy już zapomnieć. Każdy z tytułów rozpatrywany jest indywidualnie. Tak też będzie w przypadku filmów Paramount Pictures i Universal Pictures, które mają pojawiać się na SkyShowtime. Mamy więc nadzieję, że na ten "Krzyk 6" czy "Szybkich i wściekłych 10" decydenci nie każą nam czekać zbyt długo.

"Krzyk 6" trafi do kin 10 marca, a "Szybcy i wściekli 10" - 19 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA