REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

SkyShowtime przedłuża świetną promocję. Konto za pół ceny do 2101 roku

Promocja SkyShowtime „Pół ceny na zawsze” miała zakończyć się wraz z końcem marca. Na stronie platformy pojawiła się informacja, że będzie ona obowiązywać dłużej. Ci, którzy z niej skorzystają, będą mogli cieszyć się zniżką aż do 14 lutego… 2101 roku.

03.03.2023
9:39
skyshowtime promocja polska cena marzec
REKLAMA

SkyShowtime wjechał do Polski z naprawdę kuszącą ofertą. Promocja „Pół ceny na zawsze” sprawia, że osoby, które założą tam teraz konto, nie muszą płacić standardowej opłaty subskrypcyjnej (24,99 zł co miesiąc), a jedyne 12,49 zł. I choć w regulaminie mogliśmy przeczytać, że zakwalifikowanie do promocji wymaga dokonania rejestracji do końca marca tego roku, teraz na stronie platformy możemy przeczytać, że będzie ona obowiązywać dłużej: do 11 kwietnia.

Regulamin również uległ ostatnio zmianie:

REKLAMA

Uprawnieni do skorzystania z Oferty promocyjnej „Pół ceny na zawsze” są użytkownicy, którzy: są nowymi subskrybentami SkyShowtime, którzy pomyślnie ukończyli proces rejestracji w SkyShowtime między godz. 07:00, 14.02.2023 a godz. 23:59, 11.04.2023 w witrynie internetowej SkyShowtime pod adresem www.skyshowtime.com.

Czytaj także:

SkyShowtime

SkyShowtime: promocja naprawdę na zawsze

REKLAMA

Co ciekawe, wcześniej wśród krajów, gdzie oferta obowiązuje, nie wymieniono Polski. Teraz SkyShowtime podkreśla, że z promocji mogą skorzystać m.in. mieszkańcy Albanii, Czech, Węgier, Polski, Rumunii czy Słowacji. Jeśli natomiast sprawdzimy w dziale Konto, kiedy promocja się kończy, zobaczymy datę: 14/02/2101. Dla większości z nas faktycznie oznacza to pół ceny „na zawsze”. Oczywiście kwota 12,49 zł może wzrosnąć, jeśli podwyższeniu ulegnie opłata standardowa.

Tymczasem SkyShowtime uzupełniło swoją bibliotekę o kolejnych 50 tytułów. „Obywatel Milk”, „Więzienny eksperyment” czy „Loving” to tylko część z interesujących filmów, których nie znajdziemy nigdzie indziej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA