REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Mata dissuje Maję Staśko w nowym kawałku: "Szanuję pracę, ty wylewasz Matcha Latte, głupia pi*do"

Nowy kawałek Maty na YouTubie. W MC młody raper odpowiada m.in. na hejt, jaki go spotkał za współpracę z McDonald's. Obrywa się chociażby Mai Staśko.

29.11.2021
11:30
mata mc mcdonalds maja staśko piosenka
REKLAMA

Mata wypuścił nowy kawałek. Jak to już młody raper ma w zwyczaju odnosi się w nim do aktualnych wydarzeń ze swojego życia i odpowiada na hejt, z jakim miał w ostatnim czasie do czynienia. W MC komentuje m.in. zamieszanie wokół jego współpracy z McDonald's i dissuje Maję Staśko.

Chociaż zestaw Maty w McDonald's okazał się wielkim komercyjnym hitem, to większość głosów na jego temat była krytyczna. Potrójny Ch33sburger uznano za "papierowy w smaku", a Vanilla Matcha Latte za "rozwodniony, mleczny koktajl z alg". Oberwało się też samemu Młodemu Matczakowi, bo promuje "śmieciowe żarcie" wśród swoich (głównie młodych) fanów.

REKLAMA

Mata odpowiada na hejt za współpracę z McDonald's

Jeden z najdonośniejszych głosów krytyki za zestaw Maty pojawił się ze strony Mai Staśko. To ona nagrała filmik "Maja Staśko wyrzuca zestaw Maty!", gdzie negatywnie odniosła się do współpracy młodego rapera z siecią fast foodowych restauracji. Dlatego w MC usłyszymy chociażby:

Czasem 16 godzin dziennie siedzę w studiu, no a czasem na kanapie, ale wstaję popołudniu i nie tyram na etacie, dlatego szanuję pracę, ty wylewasz Matcha Latte, głupia pi*do

Jak zapewne się domyślacie, pierwsze wersy dotyczą zamieszania wokół słów ojca rapera, który stwierdził, że aby osiągnąć sukces trzeba pracować nawet 16 godzin dziennie. Podobnych wtrętów jest oczywiście więcej. Każdy, kto śledzi karierę Maty, z łatwością rozpozna kolejne odniesienia. Zresztą przekonajcie się sami:

Mata - MC
REKLAMA

Mata i jego patoreakcje

Mata nieraz już odnosił się do zawirowań wokół swojej osoby. Patoreakcja była przecież odpowiedzią na komentarze dotyczące Patointeligencji i 100 dni do matury, które nie okazało się "głosem pokolenia". Po MC mamy pewność, że dopóki będzie odnosił kolejne sukcesy i wywoływał kontrowersje materiałów do nowych kawałków mu nie zabraknie. No i oczywiście, że pomimo zapowiedzi, wciąż będzie nawijał o grubości swego napleta.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA