REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Max: co obejrzeć w weekend? TOP 5 nowości - ten mocny kryminał zaraz zniknie z serwisu

Rodzime filmy i seriale cieszą się szczególnym zainteresowaniem subskrybentów serwisu Max i w ten weekend na pewno warto wziąć pod uwagę kilka z nich. Jeśli to jednak nie z polskimi tytułami macie ochotę spędzić nadchodzące wieczory, zwróćcie uwagę na inne produkcje - to ostatnia szansa na obejrzenie ich w Max, zanim znikną z serwisu.

05.07.2024
14:55
max riviera co obejrzec weekend serial
REKLAMA

W Max niezmiennie królują dwie produkcje: "Ród smoka" i "Skazana". Zestawienie robi się tym samym już nieco monotonne, jeśli seans macie za sobą, a szukacie czegoś ciekawego do obejrzenia. To, na co warto rzucić okiem, to z pewnością "Król Zanzibaru", czyli polski, i swoją drogą świetny, miniserial, który wpadł do Max w zeszłym tygodniu. Dokumenty to nie wasza bajka? Zerknijcie na produkcje polecane przez naszą redakcję - należą do nich m.in. "Turysta", "Doppelganger. Sobowtór", "Detektyw: Kraina nocy" czy "Godzilla i Kong: Nowe imperium". A co poza tym?

REKLAMA

Max: co obejrzeć w weekend? TOP 5 mocnych produkcji

W ten weekend warto przede wszystkim zwrócić uwagę na mocny thriller "Riviera", który zniknie z serwisu Max lada moment. Obok historii kobiety, która po tajemniczej śmierci męża rozpoczyna własne śledztwo, znajduje się także zagraniczna produkcja z Tomaszem Kotem w roli głównej oraz adaptacja książki Stephena Kinga, której dni w Max również są policzone. Oto 5 nowości na weekend od Max.

Spis treści:

Riviera

"Riviera" to trzymający w napięciu serial kryminalny, który śledzi losy Georginy (Julia Stiles), amerykańskiej kuratorki sztuki prowadzącej luksusowe życie na Riwierze Francuskiej. Jej spokojne życie zostaje gwałtownie zaburzone, kiedy okazuje się, że jej mąż Constantine (Anthony LaPaglia) zostaje uznany za zmarłego w wyniku tajemniczego wybuchu na jachcie. Podejrzane okoliczności domniemanej śmierci miliardera skutkują zbliżeniem się Georginy do byłej żony Constantine'a, Iriny. Sprawia to, że bohaterka postanawia za wszelką cenę poznać prawdę na temat swojego męża.

Serial "Riviera" jest dostępny tutaj. Produkcja będzie dostępna w Max do 19 lipca.

"Riviera"

Wróg doskonały

Produkcja "Wróg doskonały" w reżyserii Kikego Maillo skupia się na polskim architekcie Jeremiaszu Anguście (Tomasz Kot), który po skończonym wykładzie próbuje dostać się na lotnisko. Mężczyzna spóźnia się na lot wraz z roztargnioną dziewczyną (Athena Strates), która zaczepiła go chwilę wcześniej. Kiedy nieznajomi zaczynają ze sobą rozmawiać, początkowo wygląda to jak niewinny flirt. Z biegiem czasu okazuje się, że zabawa w uwodzenie zmienia się w niebezpieczną grę, a coraz bardziej zirytowany Jeremiasz nie może uwolnić się od nowo poznanej dziewczyny.

Film "Wróg doskonały" jest dostępny tutaj.

Niebezpieczni dżentelmeni

W filmie "Niebezpieczni dżentelmeni" poznajemy polskie legendy i znakomitości zakopiańskiej bohemy - Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Witkacego, Josepha Conrada oraz Bronisława Malinowskiego. Kiedy artyści budzą się po całonocnej imprezie, na której alkoholu nie brakowało, zastaje ich nie tylko morderczy kac, ale również zwłoki nieznanego mężczyzny. Tymczasem do domu dobijają się stróże prawa, a bohaterowie muszą jak najszybciej oczyścić się z zarzutów, zdementować środowiskowe plotki i przede wszystkim - rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci. Akcja rozgrywa się na tle malowniczego Zakopanego, a w intrygę wmieszani zostaną także inni artyści i politycy, jak Zofia Nałkowska i Józef Piłsudski.

Film "Niebezpieczni dżentelmeni" jest dostępny tutaj.

Lśnienie

Kultowa adaptacja powieści Stephena Kinga w reżyserii Stanleya Kubricka skupia się na Jacku (Jack Nicholson), który zatrudnia się jako dozorca hotelu Panorama w górach stanu Kolorado, by jednocześnie w spokoju zająć się pisaniem powieści. Do pensjonatu, który jest zamykany na zimę, Jack wprowadza się wraz z rodziną - od tej pory są oni jedynymi mieszkańcami budynku. Kiedy burze śnieżne sprawiają, że bohaterowie znaleźli się w pułapce, Danny (Danny Lloyd), syn Jacka, który posiada telepatyczne zdolności odkrywa, że pensjonat jest nawiedzony.

Film "Lśnienie" jest dostępny tutaj. Produkcja będzie dostępna w Max do 28 lipca.

O produkcjach w Max czytaj w Spider's Web:

Wizyta

Ostatnią propozycją na weekend jest horror "Wizyta" w reżyserii M. Nighta Shyamalana. Fabuła filmu skupia się na Becce (Olivia DeJonge) i Tylerze (Ed Oxenbould), którzy zostają wysłani na leżącą na odludziu farmę dziadków w Pensylwanii, gdzie mają spędzić cały tydzień. Szybko orientują się, że z ich krewnymi coś jest nie w porządku.

REKLAMA

Film "Wizyta" jest dostępny tutaj.

"Wizyta"
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA