REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Mocny polski thriller psychologiczny wleciał właśnie na Max. To serial sklejony z filmu

Na HBO Max wjechał właśnie nowy polski serial. Właściwie to film, który we wrześniu zeszłego roku wszedł na ekrany kin. Na platformie pojawiła się jego rozszerzona, czteroodcinkowa wersja.

05.07.2024
8:49
doppelganger sobowtór polski serial max co obejrzeć
REKLAMA

Max zadebiutował w naszym kraju w zeszłym miesiącu, dosłownie chwilę temu. Jego oferta to taka mieszanka tego, co mieliśmy już na wcześniejszej wersji serwisu, czyli HBO Max i Playerze. Co ciekawe, to właśnie tytuły znane z tej drugiej platformy najmocniej przyciągają uwagę użytkowników. To one królują w topce najpopularniejszych filmów i seriali. Siłą rzeczy są to polskie produkcje, których biblioteka właśnie się powiększyła o bardzo interesujący thriller psychologiczny od twórcy "Rojsta".

We wrześniu zeszłego roku "Doppelganger. Sobowtór" trafił na ekrany kin jako film. Jan Holoubek opowiada w nim inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami. To historia agenta służb specjalnych, który kradnie tożsamość innego mężczyzny i robi zawrotną karierę za granicami naszego kraju. Ku chwale panującej wtedy komunistycznej władzy oczywiście. W główną rolę wciela się Jakub Gierszał.

REKLAMA

Doppelganger. Sobowtór - polski serial na Max

Akcja "Doppelgangera. Sobowtóra" toczy się dwutorowo. Z jednej strony oglądamy losy robiącego karierę Hansa Steinera, a z drugiej poszukującego prawdy o swoim pochodzeniu Jana Bitnera. W tego ostatniego wciela się Tomasz Schuchardt, który za swój występ został nagrodzony Orłem za najlepszą drugoplanową rolę męską.

Doppelganger. Sobowtór - Max - polski serial

Film liczy sobie dwie godziny. Na Max "Doppelganger. Sobowtór" pojawił się w formie czteroodcinkowego serialu, który łącznie trwa jakieś 150 minut. Oznacza to, że ta wersja jest o pół godziny dłuższa od oryginału (składają się na to również napisy końcowe każdego epizodu). Jak zapewnia właściciel platformy Warner Bros. Discovery, opowieść została poszerzona o wątki poświęcone życiu Hansa Steinera w Polsce i patriotycznym korzeniom rodziny Jana Bitnera. Oferuje też bardziej złożone zakończenie.

Wcześniej Player w podobny sposób potraktował "25 lat niewinności. Sprawę Tomka Komendy", poprzedni film Jana Holoubka. W kinach mogliśmy oglądać jego pełnometrażową wersję, a po jakimś czasie na platformie pojawił się w formie serialu, obecnie również dostępnego na Max.

Więcej o ofercie platformy Max poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Wszystkie odcinki serialu "Doppelganger. Sobowtór" obejrzycie na Max.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA