REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Moon Knight" szaleje w nowym teaserze. Nowości z Super Bowl 2022

"Moon Knight" doczekał się nowego teasera. Super Bowl 2022 już bowiem za nami. Jak zwykle nie zabrakło sportowych emocji, ale tradycyjnie znalazło się też miejsca na zwiastuny wyczekiwanych filmów i seriali. W trakcie imprezy, w nocy z 13 na 14 lutego, wyemitowano kilka drogich spotów wyczekiwanych produkcji. Prócz zapowiedzi nowego serialu MCU pojawiły się trailery "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy" czy nowego horroru Jordana Peele’a "Nope".

14.02.2022
13:37
moon knight zwiastun super bowl trailer
REKLAMA

Tegoroczne Super Bowl wygrało Los Angeles Rams. Dla miłośników X muzy sportowe emocje podczas imprezy jak zwykle zeszły jednak na dalszy plan. Dla nich najważniejsze były zwiastuny nadchodzących filmów i seriali, tradycyjnie emitowane w trakcie wydarzenia. Za 30-sekundowy spot dystrybutorzy musieli tym razem zapłacić 6,5 mln dolarów. Prócz Disneya, który zaprezentował nową zapowiedź "Moon Knight", zdecydował się na to też m.in. Amazon, dzięki czemu otrzymaliśmy pierwszy trailer "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy".

REKLAMA

Najważniejsze trailery Super Bowl 2022

Podczas Super Bowl 2022 wyemitowano m.in. zapowiedzi nadchodzącego serialu MCU "Moon Knight", filmu MCU "Doktor Strange w multiwersum obłędu", "Władcy Pierścieni" Amazona czy nowego horroru Jordana Peele’a "Nope" (ten akurat pojawił się w sieci jeszcze przed imprezą). A to przecież tylko te najważniejsze trailery. Ogólnie było ich oczywiście więcej.

Moon Knight

Moon Knight - zwiastun - Super Bowl

W najnowszym spocie "Moon Knight" Marc Spector popada w szaleństwo. To bardzo intensywne 30 sekund, które tylko zaostrzy apetyt przed premierą nadchodzącego serialu, który ma przecież być najbrutalniejszą dotychczas produkcją spod znaku MCU. Czy nie są to tylko czcze obietnice, przekonamy się 30 marca, kiedy to tytuł zagości w bibliotece Disney Plusa.

Doktor Strange w multiwersum obłędu - zwiastun - Super Bowl

Jeśli już od seansu "Spider-Mana. Bez drogi do domu" nie możecie doczekać się "Doktora Strange'a 2", to ten trailer, sprawi, że hype train przyśpieszy jeszcze bardziej. Twórcy nie wykładają wszystkich kart na stół i potrafią zaintrygować, postraszyć i wzbudzić ekscytację zbliżającą się premierą, którą w naszym kraju zaplanowano na 6 maja.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy - zwiastun - Super Bowl

Na ten serial czekają wszyscy miłośnicy twórczości J.R.R. Tolkiena. "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" kosztowało Amazon jakieś pół miliarda dolarów. Po opublikowanym zwiastunie wydaje się, że, przynajmniej jeśli chodzi o stronę wizualną, pieniądze te zostały dobrze spożytkowane. Na sam serial musimy jednak jeszcze trochę poczekać. Ma on zadebiutować na Prime Video 2 września 2022 roku.

Nope

Nope - zwiastun - Super Bowl

Tak jak przed wypuszczeniem trailera, nie wiedzieliśmy, o czym będzie nowy film Jordana Peele’a, tak po jego obejrzeniu dalej nie mamy pojęcia, o co może w tym horrorze chodzić. Trzeba jednak przyznać, że zapowiedź wygląda intrygująco. Produkcję obejrzymy w kinach za kilka miesięcy – 22 lipca 2022 roku.

Pozostałe trailery wyemitowane podczas Super Bowl 2022

Jurassic World Dominion - zwiastun - Superbowl
Zaginione miasto - zwiastun - Super Bowl
Sonic. Szybki jak błyskawica 2 - zwiastun - Super Bowl
The Adam Project - zwiastun - Super Bowl
REKLAMA

Super Bowl 2022 - trailery filmów i seriali

No i w końcu się doczekaliśmy. Podczas tegorocznego Super Bowl dostaliśmy m.in. pierwszy zwiastun serialowego "Władcy Pierścieni" od Amazona. Oczekiwań nie zawiódł też Disney, prezentując zapowiedzi "Moon Knight" i "Doktora Strange'a w multiwersum obłędu". Dystrybutorzy nie szczędzili więc pieniędzy, aby móc pokazać się podczas największego sportowego wydarzenia w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu hype train na najgłośniejsze nadchodzące premiery jedzie szybciej niż dotychczas.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA