REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Widowiskowa podróż do Śródziemia za pół miliarda dolarów. Zobacz zwiastun "Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy"

W sieci jest już zwiastun "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy", który został wyemitowany w trakcie tegorocznych rozgrywek Super Bowl. Podczas imprezy pojawiło się więcej trailerów, ale to właśnie zapowiedź serialu Amazona była tą najbardziej wyczekiwaną. W końcu to wielkie przedsięwzięcie i produkcja kosztowała pół miliarda dolarów. Po opublikowanym spocie można wnioskować, że pieniądze zostały dobrze zużytkowane. Z całą pewnością będziemy mogli to jednak stwierdzić dopiero jesienią.

14.02.2022
8:01
władca pierścieni amazon serial zwiastun trailer
REKLAMA

Tegoroczne Super Bowl już za nami. Z tej okazji, tradycyjnie, wyemitowano szereg zwiastunów najbardziej wyczekiwanych filmów i seriali. Wśród nich znalazło się miejsce na trailer "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy", który na chwilę przenosi nas do fantastycznego świata J.R.R. Tolkiena, a dokładnie Śródziemia Drugiej Ery.

Nie jest to najwięcej mówiący widzom trailer, ale warto zauważyć, że emisja 30-sekundowego spotu podczas tegorocznego Super Bowl kosztowała 6,5 mln dolarów. A tutaj mamy do czynienia z minutową zapowiedzią. Amazon nie szczędził więc pieniędzy, aby podgrzać atmosferę przed zbliżającą się premierą serialowego "Władcy Pierścieni".

REKLAMA

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy - zwiastun serialu Amazona

Przy okazji "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy" Amazon w ogóle jest bardzo rozrzutny. Dość powiedzieć, że całe przedsięwzięcie kosztowało pół miliarda dolarów. Po opublikowanym w nocy zwiastunie można założyć, że pieniądze te zostały dobrze spożytkowane. Piękne pejzaże idą tu w parze z fajerwerkami CGI i chociaż trailer wiele nie zdradza, to wygląda widowiskowo. Zresztą przekonajcie się sami:

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy - serial - Amazon - zwiastun

Hype na serialowego "Władcę Pierścieni" od Amazona był ogromny już od pierwszych zapowiedzi. Studio od dawna szuka swojej "Gry o tron" i jak do tej pory nie szło to najlepiej. Teraz może się to zmienić. Ale o tym przekonamy się dopiero za kilka miesięcy. Jak zobaczymy w zwiastunie "Pierścieni Władzy" premiera produkcji będzie miała miejsce jesienią tego roku.

REKLAMA

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy - kiedy premiera serialu Amazona?

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" jest już coraz bliżej. Serial Amazona w oparciu o prozę Tolkiena ma się pojawić jesienią tego roku. Jak już bowiem wiemy od jakiegoś czasu, premierę produkcji zaplanowano na 2 września na platformie Prime Video.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA