REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Ruszyła sprzedaż biletów na nowego "Spider-Mana". Zbiegła się z obostrzeniami rządu, które dotyczą kin

Rząd wprowadza nowe obostrzenia, które będą obowiązywać od 1 grudnia - obejmują one m.in. limit zajętych miejsc na sali kinowej. Tymczasem ruszyła sprzedaż biletów na film "Spider-Man: Bez drogi do domu" i wygląda na to, że Tom Holland związał się z MCU na dłużej!

29.11.2021
20:09
nowe obostrzenia 1 grudnia spider man no way home bilety
REKLAMA

"Spider-Man: Bez drogi do domu" wejdzie na ekrany kin już 17 grudnia - dziś ruszyła sprzedaż biletów. Jeśli chcecie załapać się na premierę, powinniście się pośpieszyć z zakupem - 1 grudnia zostaną wprowadzone nowe obostrzenia w związku z kolejnymi przypadkami nowego wariantu koronawirusa Omikron w Europie.

Poza uszczelnianiem granic, wydłużoną do 14 dni kwarantanną i ograniczeniem liczby osób uczestniczących w zgromadzeniach, uroczystościach i na imprezach w klubach, zmniejszone zostaną też limity (z 75 proc. do 50 proc.) zapełnienia w gastronomii, hotelach, kościołach, obiektach sportowych i w kulturze - w tym, rzecz jasna, w kinach. Uwzględniane w tych limitach mają nie być osoby zaszczepione.

Oczywiście w teorii każdy może zadeklarować się jako zaszczepiony, a obsługa kina nie ma prawa żądać żadnej formy weryfikacji - ostatecznie ta kwestia zależy właściwie wyłącznie od sumienia nabywcy.

REKLAMA
Spider-Man: No way home

Spider-Man: No way home - Tom Holland zagra Pajączka w trzech kolejnych filmach

Fani od dłuższego czasu zastanawiali się nad przyszłością Toma Hollanda w MCU. "Bez drogi do domu" zapowiadane jest jako swoiste zakończenie pewnego etapu historii Petera Parkera, Sony poszerza swoje własne pajęcze uniwersum, a sam Tom Holland niepokoi widzów enigmatycznymi wypowiedziami. Tymczasem w wywiadzie z serwisem Fandango Amy Pascal, producentka trzech filmów z aktorem w roli głównej i kluczowa osoba w negocjacjach pomiędzy studiami, wyłożyła karty na stół - współpraca Marvela i Sony ma się świetnie, a w planach są już... kolejne trzy filmy!

REKLAMA

To nie jest ostatni film, jaki zrobimy razem z Marvelem. To nie jest ostatni Spider-Man. Przygotowujemy się już do realizacji kolejnej produkcji z Tomem Hollandem. Powstała już jedna trylogia, a teraz planujemy kolejną. To nie koniec naszych filmów z MCU. (…) Tak, Marvel i Sony dalej będą działać razem.

"Spider-Man: Bez drogi do domu" potrwa 2 godziny i 28 minut, co czyni go czwartym najdłuższym filmem MCU. Jest to najpewniej najbardziej wyczekiwany obraz tego roku, do czego niewątpliwie przyczynił się fakt, że zobaczymy w nim postacie znane z niewchodzących w skład MCU filmów o Pajączku. Premiera już 17 grudnia!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA