REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Premiera serialu "Obi-Wan Kenobi" przesunięta. A my Polacy będziemy musieli poczekać jeszcze dłużej

Fani "Gwiezdnych wojen" od dawna zacierają ręce na nadchodzący serial "Obi-Wan Kenobi". Niestety, wcielający się w główną rolę Ewan McGregor ma dla nich smutną informację. Będą musieli poczekać dłużej, niż wszyscy się spodziewali. Premiera produkcji na Disney+ została przesunięta. Na szczęście są też dobre wiadomości.

31.03.2022
18:21
obi wan kenobi premiera disney plus
REKLAMA

Jeśli spytać fanów "Star Wars" na jaki tegoroczny serial czekają najbardziej, z pewnością odpowiedzą, że wybór jest oczywisty i brzmi: "Obi-Wan Kenobi". Hype train na tę produkcję ruszył już wiele lat temu. Po drodze przydarzyło się jednak kilka przykrych incydentów, jak chociażby decyzja o całkowitej zmianie scenariusza. Na szczęście mimo wszelkich przeciwności losu projekt udało się doprowadzić do końca i już 25 maja miał on zadebiutować na Disney+.

Tak się niestety nie stanie. Grający tytułową rolę od "Mrocznego widma" Ewan McGregor przekazał w mediach społecznościowych przykrą wiadomość. Premiera "Obi-Wana Kenobiego" została przesunięta. Na szczęście tylko o kilka dni. Zamiast 25 maja serial pojawi się na Disney Plus dwa dni później.

REKLAMA

Obi-Wan Kenobi - premiera serialu opóźniona:

Jak jest więc dobra wiadomość? Fani "Gwiezdnych wojen" poczekają na serial nieco dłużej, ale za to od razu otrzymają jego podwójną dawkę. Według wcześniejszych zapowiedzi 1. odcinek serii miał pojawić się na Disney+ 25 maja. Zamiast tego 27 maja na platformie zadebiutują od razu dwa pierwsze odcinki. Tak przynajmniej twierdzi Ewan McGregor, na co dowód macie poniżej.

Obi-Wan Kenobi - Disney Plus - premiera

Akcja miniserialu "Obi-Wan Kenobi" rozgrywa się między wydarzeniami przedstawionymi w "Zemście Sithów" i "Nowej nadziei". Wiemy już, że prócz Ewana McGregora powracającego do roli tytułowego bohatera, ponownie zobaczymy również Haydena Christensena. Disney+ ma więc w rękach pewny hit i żadne opóźnienie tego nie zmieni.

Obi-Wan Kenobi - serial pojawi się w Polsce jeszcze później.

Fani "Star Wars" naczekali się już na "Obi-Wana Kenobiego" i te kilka dni opóźnienia nie zrobią im wielkiej różnicy. Chyba że mówimy o miłośnikach "Gwiezdnych wojen" w Polsce. Ze względu na ociąganie się z wprowadzeniem do naszego kraju platformy VOD Disneya serial zadebiutuje u nas wraz z jej startem. Czyli kilka tygodni później niż na świecie.

REKLAMA

Na szczęście wiemy już dokładnie, kiedy to nastąpi. Niedawno podano bowiem, że Disney Plus pojawi się w Polsce kraju 14 czerwca 2022 roku. To wtedy będziemy mogli sobie spokojnie i legalnie obejrzeć wszystkie aktorskie seriale ze świata "Star Wars", jakie do tej pory powstały i zostały do tej pory zapowiedziane. Chodzi o takie tytuły jak "The Mandalorian", "The Book of Boba Fett", "Andor" czy właśnie "Obi-Wan Kenobi".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA