REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale /
 4. VOD

Zebraliśmy wszystkie premiery HBO Max w 2023 roku. Co będziemy oglądać?

Nowy rok na HBO Max to będzie petarda. I to nie tylko za sprawą tego, że szykuje się gorąca premiera serialu zainspirowanego grą komputerową. Serwis zapowiedział również inne nowości oraz kontynuacje, na które wszyscy czekaliśmy.

01.01.2023
9:23
sukcesja
REKLAMA

Na początku 2022 roku na HBO Max pojawił się drugi sezon serialu "Euforia", który pokochał cały świat. Wiosną mogliśmy obejrzeć pierwszy sezon "Tokyo Vice", a pod koniec lata zadebiutował "Ród smoka".

W oczekiwaniu na kolejne premiery, w grudniu dostaliśmy drugi sezon serialu "Biały Lotos" oraz sześć odcinków drugiego sezonu nowej wersji "Gossip Girl".

REKLAMA

HBO Max - premiery na 2023 rok

Serwis oficjalnie w zwiastunie zapowiedział, że w 2023 roku w HBO Max pojawią się długo wyczekiwane premiery. Lista jest długa i pełna mocnych tytułów, które zwiastują nocny binge watching.

The Last of Us: sezon 1.

HBO Max - zwiastun produkcji na 2023 rok

Najgorętsza premiera, którą zapowiedział serwis, to serial oparty na fabule przygodowej gry akcji o tym samym tytule. Główny bohater Joel (Pedro Pascal) jest przemytnikiem, który ma za zadanie eskortować nastoletnią Ellie (Bella Ramsey) z opresyjnej strefy kwarantanny przez postapokaliptyczne Stany Zjednoczone.

Premiera na HBO Max: 15 stycznia 2023 roku

HBO Max - zwiastun serialu "The Last of Us"

Sukcesja: sezon 4.

Walka o wpływy, władzę i pieniądze może zwiastować tylko jedno - czwarty sezon serialu "Sukcesja". Będziemy świadkami tarć i zgrzytów Roya Logana (Brian Cox) i jego rodziny, rozgrywających się w globalnej korporacji mediowej - Waystar Royco, epicentrum ich życia.

Premiera na HBO Max: wiosną 2023 roku

HBO Max - zwiastun sezonu 4. serialu "Sukcesja"

I tak po prostu: sezon 2.

Bohaterki "Seksu w wielkim mieście" powracają! Carrie (Sarah Jessica Parker), Miranda (Cynthia Nixon) i Charlotte (Kristin Davis), kobiety po pięćdziesiątce, w drugim sezonie serialu będą mierzyć się z perturbacjami życia miłosnego, zawodowego i rodzinnego.

Premiera na HBO Max: latem 2023 roku

HBO Max - zwiastun serialu "I tak po prostu"

Tokyo Vice: sezon 2.

W drugim sezonie "Tokyo Vice" przeniesiemy się do stolicy Japonii, gdzie w latach dziewięćdziesiątych szeregi policji są pełne korupcji. Śledztwo w tej sprawie rozpoczyna amerykański dziennikarz Jake Adelstein (Ansel Elgort) i jako pracownik jednej z największych japońskich gazet, postara się rozwiązać tajemnicze powiązania tokijskiej policji z przestępczym światem.

Premiera na HBO Max: w 2023 roku

HBO Max - zwiastun serialu "Tokyo Vice"

Pozłacany wiek: sezon 2.

W przyszłym roku po raz kolejny zagłębimy się w amerykański XIX-wieczny okres gospodarczych przemian, ale też czas pełen konfliktów w elitarnych środowiskach, w które uwikłana zostaje Marian Brook (Louisa Jacobson). Dziewczyna z rolniczej Pensylwanii będzie musiała stawić czoła nowojorskim regułom społecznym i odnaleźć się w nowoczesnym świecie.

Premiera na HBO Max: w 2023 roku

HBO Max - zwiastun serialu "Pozłacany wiek"

Hacks: sezon 3.

Gdy Deborah Vance (Jean Smart), słynna aktorka z Las Vegas, stoi przed faktem utraty rezydentury, na zachodnim wybrzeżu w Los Angeles młoda pisarka Ava (Hannah Einbinder) uporczywie poszukuje pracy. Nieoczekiwanie obie kobiety zostają umówione przez ich wspólnego menedżera Jimmy’ego (Paul W. Downs) na spotkanie. I wcale nie są z tego zadowolone.

Premiera na HBO Max: 11 maja 2023 roku

HBO Max - zwiastun drugiego sezonu serialu "Hacks"

Detektyw: sezon 4.

Serial, który zadebiutował w styczniu 2014 roku, powraca z czwartym sezonem! Dwa detektywi - Martin Hart (Woody Harrelson) i Rust Cohle (Matthew McConaughey) - spotykają się ponownie po ponad dekadzie, by wspólnie rozwiązać zagadkę makabrycznego morderstwa. Popełniona zbrodnia jest łudząco podobna do tej z lat dziewięćdziesiątych, w sprawie której mężczyźni prowadzili śledztwo.

Premiera na HBO Max: w 2023 roku

HBO Max - zwiastun trzeciego sezonu serialu "Detektyw"

Idol: sezon 1.

Ten serial może znaleźć się w czołówce najgorętszych tytułów 2023 roku, patrząc chociażby na gwiazdorską obsadę - w rolach głównych zobaczymy The Weeknd, jako właściciela klubu, i Lily-Rose Deep, jako piosenkarkę, która wdaje się z w romans z mężczyzną, nie wiedząc, kim on naprawdę jest.

Premiera HBO Max: w 2023 roku

HBO Max - zwiastun serialu "Idol"

Ktoś, gdzieś: sezon 2.

Mimo depresyjnych pułapek, serial "Ktoś, gdzieś" można zdecydowanie nazwać ciepłą i optymistyczną produkcją. Bridgett Everett, komiczka, aktorka i piosenkarka, wciela się tu w Sam - kobietę po czterdziestce, która poprzez śpiew ucieka od uciążliwego życia w Kansas, w którym czuje się wyobcowana i niezrozumiana.

Premiera na HBO Max: w 2023 roku

HBO Max - zwiastun pierwszego sezonu serialu "Ktoś, gdzieś"

Doom Patrol: sezon 4., druga część

Doom Patrol to dość nietypowy serial o superbohaterach. Wszystkich dotknęła w życiu tragedia i wskutek tego wszyscy posiadają niezwykłe moce. Crazy Jane (Diane Guerrero), Rita Farr (April Bowbly), Negative Man (Matt Bomer), Robotman (Brendan Fraser) i Cyborg (Joivan Wade) w kolejnym sezonie będą musieli zmierzyć się złem świata, ale i swoimi własnymi problemami.

Premiera na HBO Max: w 2023 roku

HBO Max - zwiastun czwartego sezonu serialu "Doom Patrol"

Nasuwa się pytanie: kiedy kontynuacje?

Jeśli chodzi o niektóre produkcje, serwis nie podał oficjalnych dat, natomiast potwierdził, że powstaną kolejne sezony. Nieoficjalnie wiadomo, że trzeci sezon "Euforii" czy "Białego Lotosu" będzie można obejrzeć prawdopodobnie w 2024. Jednak do tej pory HBO Max nie zostawia nas z niczym - 2023 rok będzie obfitował w znakomite premiery.

REKLAMA

Pełna lista premier HBO Max w 2023 roku:

 • "Game Theory with Bomani Jones": sezon 2., premiera 20 stycznia 2023
 • "Real Time with Bill Maher": sezon 21., premiera 20 stycznia 2023 roku
 • "Genialna przyjaciółka": sezon 4., premiera w lutym 2023 roku
 • "Perry Mason": sezon 2., premiera 6 marca 2023 roku
 • "Lakers: Dynastia zwycięzców": sezon 2., premiera w marcu 2023 roku
 • "The White House Plumbers", premiera w 2023 roku
 • "Prawi Gemstonowie": sezon 3., premiera w 2023 roku
 • "Barry": sezon 4., premiera w 2023 roku
 • "Last Week Tonight with John Oliver": sezon 10., premiera w 2023 roku
 • "Pohamuj entuzjazm": sezon 12., premiera w 2023 roku
 • "Love & Death", premiera w 2023 roku
 • "Full Circle": sezon 1., premiera w 2023 roku
 • "Randka z gwiazdą": sezon 3., premiera w 2023 roku
 • "Julia": sezon 2., premiera w 2023 roku
 • "Minx": sezon 2., premiera w 2023 roku
 • "Nasza bandera znaczy śmierć": sezon 2., premiera w 2023 roku
 • "Wojownik": sezon 3., premiera w 2023 roku
 • "A Black Lady Sketch Show": sezon 4., premiera w 2023 roku
 • "Próba generalna": sezon 2., premiera w 2023 roku
 • "30 Coins": sezon 2., premiera w 2023 roku
 • "Branża": sezon 3., premiera w 2023 roku
 • "Demimonde": sezon 1., premiera w 2023 roku
 • "The Climb": sezon 1., premiera w 2023 roku
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA