REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

To nie koniec doniesień o Gonciarzu. Wardęga twierdzi, że był powiązany z Fagatą

Podczas streamu na żywo, który Sylwester Wardęga rozpoczął po publikacji filmu Konopskyy'ego, twórca mimochodem przywołał temat Krzysztofa Gonciarza. Wspomniał, że jeden z najpopularniejszych youtuberów miał niegdyś wysyłać wiadomości do Fagaty, mimo że kreował wówczas inny wizerunek.

09.10.2023
17:09
To nie koniec doniesień o Gonciarzu. Wardęga twierdzi, że był powiązany z Fagatą
REKLAMA

Afera z Krzysztofem Gonciarzem wybuchła zaraz po tym, gdy była dziewczyna Gargamela opublikowała wstrząsające nagranie, w którym udowodniła, że Jakub Chuptyś stosował wobec niej przemoc fizyczną i werbalną. Pod koniec września Daria Dąbrowska udostępniła na TikToku nagranie, w którym Gonciarzowi zostały postawione poważne zarzuty w związku z manipulowaniem i wykorzystywaniem swoich partnerek. O prowadzącym "Zapytaj beczkę" na chwilę ucichło za sprawą materiałów Wardęgi oraz Konopskyy'ego w sprawie "Pandora Gate". Jego temat wrócił jednak wczoraj na streamie, który Sylwester poprowadził zaraz po publikacji filmu Mikołaja Tylko.

REKLAMA

Krzysztof Gonciarz wywołany przez Wardęgę

Podczas transmisji na żywo Wardęga odniósł się do Fagaty, która pośrednio powiązana jest z aferą "Pandora Gate". Influencerka i była dziewczyna Stuarta Burtona podtrzymywała, że nie miała wiedzy na temat relacji Stuu z nieletnimi dziewczynami nawet wówczas, gdy do internetu wyciekły jej wiadomości głosowe. Pozostając przy temacie Fagaty, Wardęga zdradził, że kiedyś miała ona mieć bliższy kontakt z Krzysztofem Gonciarzem:

Fagata to jest niesamowita skarbnica wiedzy o influencerach. Prawdopodobnie tutaj się kończy już nasza relacja, natomiast wiele ona informacji przekazała. Na przykład, jak jeszcze wszyscy mieli Gonciarza za jakiegoś mega, fajnego gościa, to ja już wtedy widziałem wiadomości jego do Fagaty, że "o, fajne masz nie powiem co"

- zdradził.
REKLAMA

Okazuje się zatem, że Gonciarz miał mieć swoje za uszami już dużo wcześnie, a sprawa, którą nagłośniła Daria Dąbrowska, mogła nie być jedną, która rzuca cień na niegdyś jednego z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych youtuberów w Polsce.

O aferze "Pandora Gate" i wydarzeniach z nią związanych piszemy w serwisie Spider's Web od początku:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA