REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Film Konopskyy'ego bije rekordy wyświetleń. Materiał o Pandora Gate wstrząsnął widzami

W niedzielny wieczór pojawił się głośny materiał Mikołaja Konopskyy'ego, ukazujący nowe dowody i nazwiska w aferze youtuberów Pandora Gate. W kilka minut po emisji film wyświetliło aż 20 tysięcy osób, a później liczby zaczęły znacznie wzrastać. Po 11 godzinach od emisji materiał zgarnął aż 5,9 mln wyświetleń.

09.10.2023
9:06
Konopskyy Mroczna przeszłość polskiego youtuba screen youtube
REKLAMA

Film Konopskyy'ego zapowiadany był od kilku dni jako materiał, który będzie jeszcze bardziej wstrząsający od tego, który prawie tydzień temu opublikował Sylwester Wardęga. Konopskyy w godzinnym materiale rozwinął niektóre wątki, ale również podał nazwiska innych osób zamieszanych w sprawę kontaktów dorosłych mężczyzn z nieletnimi fankami. Można się tylko domyślać, jak bardzo jego film namiesza w nadchodzących dniach. Kilka dni temu sprawą zainteresowali się politycy i prokuratura, która wszczęła śledztwo w tej sprawie.

REKLAMA

W Spider's Web piszemy o aferze Pandora Gate:

Konopskyy materiałem o Pandora Gate bije rekordy popularności na YouTube.

Godzinny materiał Mikołaja "Mroczna przeszłość polskiego YouTuba" pobił prawdopodobnie rekord YouTube, jeśli chodzi o liczbę wyświetleń wideo w określonym czasie. W dwie minuty od publikacji materiał zobaczyło ponad 20 tys. osób. W dwie godziny aż milion osób, w cztery godziny blisko pięć mln osób. Po 11 godzinach od publikacji materiał doczekał się aż 5,9 mln wyświetleń.

Konopskyy YouTube

Fani dziękują youtuberowi za ten film

Komentarze internautów pod materiałem youtubera są jak najbardziej pozytywne. Wypowiadają się nie tylko fani, pisząc o ogromnej pracy, jaką wykonał Konopskyy, ale również i rodzice, którzy dziękują Mikołajowi oraz Sylwestrowi Wardędze za mocne nagłośnienie tej sprawy.

Jako ojciec 3 dzieci w wieku 12-16 chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do wyjaśnienia oraz nagłośnienia tej sprawy. Dziękuję przede wszystkim dziewczynom, (w tym momencie już kobietom,) które odważyły się mówić w tej sprawie. Mam nadzieję że dzięki wam, skończy się ta patologia i wykorzystanie niewinnych dzieci;

Brawo Panowie, a do wszystkich dziewczyn, które być może padały ofiarą tych internetowych klaunów, nie bójcie się i śmiało zgłaszajcie, co was spotkało. Cały internet jest po waszej stronie i chce wyciagnięcia konsekwencji dla winowajców. Niech w końcu sprawiedliwość weźmie górę i rozwali to skupisko tych PATOcelebrytów…

czytamy spośród ogromnej ilości komentarzy na YouTube.
REKLAMA

.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA