REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Natalie Portman jako bogini piorunów. Zwiastun "Thor: Love and Thunder" wali jak grom z jasnego nieba

Pierwszy zwiastun "Thor: Miłość i grom" już trafił do sieci i póki co nie widziałem, by ktoś na niego narzekał. A to wcale nie taka oczywista sprawa przy zapowiedziach filmów z Marvel Cinematic Universe. Lubiany superbohater dostaje kolejny samodzielny film, ale Chris Hemsworth nie będzie w nim jedynym Thorem. Wystarczył jeden kadr z Natalie Portman dzierżącą młot Mjolnir, by serca fanów komiksów zabiły mocniej.

19.04.2022
8:26
thor milosc i grom zwiastun youtube premiera mcu
REKLAMA

"Thor: Love and Thunder" to długo wyczekiwany film w reżyserii Taiki Waititi (reżyser zmajstrował w MCU też "Thor Ragnarok"). Pojawia się w nim wiele znajomych twarzy m.in. Strażnicy Galaktyki, a także widzimy kontynuację wątku Thora (Chris Hemsworth) z "Avengers: Koniec gry". Władca piorunów na koniec tamtego filmu rozważał pójście na superbohaterską emeryturę.

Zanim to jednak nastąpi, będzie musiał się zmierzyć z Gorrem Bogobójcą (Christain Bale), którego wygląd wywołał niedawno sporo kontrowersji. Asgardczyk nie zmierzy się z tym wzywaniem sam, a wśród sprzymierzeńców znajdzie się jego była dziewczyna Jane Foster. W tej rolę wcieli się Natalie Portman, którą ostatnio w tym uniwersum widzieliśmy prawie 10 lat temu w "Thor: Mroczny Świat" (ok, pojawiła się w "Końcu gry", ale w nim nie zagrała).

REKLAMA

Pierwszy zwiastun "Thor: Miłość i grom" hitem sieci. Zobacz dlaczego:

REKLAMA

Od wczoraj oryginalny zwiastun "Thor: Miłość i grom" wyświetlono już 17 milionów razy (#5 karty Na czasie na YouTube). I nie ma co się dziwić, bo choć nie zdradza za wiele szczegółów fabuły (jak na teaser przystało), to jednak rozbudza apetyt i z miejsca poprawia humor. Fani Marvel Cinematic Universe chyba wybaczą ostatecznie, że tak długo musieli czekać na ten materiał filmowy.

W tle słyszymy solóweczkę ze Sweet Child O' Mine autorstwa Guns N' Roses, a na ekranie przewijają się gagi charakterystyczne dla Taiki Waititi. Siłą rzeczy największe wrażenie robi natomiast Natalie Portman, która jako Jane Foster przejmuje Mjolnira (młot najwyraźniej zostanie odbudowany po tym jak został zniszczony przez Helę w "Thor: Ragnarok"), stając się tym samym Lady Thor.

Światowa premiera "Thor: Love and Thunder" została zaplanowana na 8 lipca 2022 roku.

* zdjęcie główne: screen z Marvel / YouTube

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA