REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Film z uniwersum "Venoma" zniknął nagle z kalendarza premier. O co chodzi?

Jeden z zapowiedzianych przez Sony filmów z uniwersum "Venoma" zniknął z kalendarza premier wytwórni. "El Muerto" miał zadebiutować na ekranach kin 12 stycznia 2024 roku. Tak się jednak nie stanie. Dlaczego? I - co ważniejsze - czy kiedykolwiek go zobaczymy?

22.06.2023
13:16
venom filmy spider man el muerto premiera
REKLAMA

Chociaż Sony filmów aktorskich ze Spider-Manem robić nie może, to chętnie poszerza zapoczątkowane przez "Venoma" uniwersum wrogów Człowieka Pająka. Dosłownie chwilę temu wytwórnia wypuściła trailer nadchodzącej produkcji "Kraven the Hunter", a niedługo potem poinformowała o zmianie w kalendarzu premier, która dotyczy "El Muerto".

"El Muerto" mieliśmy zobaczyć na początku przyszłego roku, ale wytwórnia zdecydowała, że tak się nie stanie. Powodów takiej decyzji jest kilka.

Czytaj także:

REKLAMA

El Muerto - czemu film z uniwersum Venoma zniknął z kalendarza premier?

Według źródeł The Hollywood Reporter Sony przerwało preprodukcję "El Muerto" z powodu trwającego od początku maja strajku scenarzystów. Co prawda scenariusz filmu był już gotowy, ale wymagał poprawek, których nie udało się nanieść na czas.

Czytaj także:

W główną rolę w "El Muerto" miał się wcielić raper Bad Bunny, co wspomniany portal wskazuje jako drugi powód, który mógł wpłynąć na usunięcie filmu z kalendarza premier. Termin zdjęć trzeba dopasować do trasy koncertowej muzyka. Na tę chwilę nie wiadomo, czy z powodu przeciągających się opóźnień wejścia na plan artysta będzie mógł w ogóle w produkcji wystąpić.

Sony nie obsadziło jeszcze wszystkich kluczowych ról w filmie. Wytwórnia chciałaby, aby w jednej z nich wystąpiła wrestlerka Mercedes Varnado znana jako Sasha Banks, a Marvin Jones wcielił się w mafijnego bossa Tombstone'a.

REKLAMA
Kraven the Hunter - Sony - Spider-Man

Na ten moment nie wiadomo co dalej z "El Muerto". Oficjalnie film nie został skasowany. Jeśli Sony z niego nie zrezygnuje, zobaczymy go jednak dużo później, niż do tej pory planowano.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA