REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Możesz już posłuchać pierwszego utworu z 2. sezonu "Wiedźmina"

Premiera 2. sezonu "Wiedźmina" już za chwilę na Netfliksie. Tymczasem w sieci pojawił się pierwszy utwór z soundtracku nowej odsłony hitowego serialu platformy. Posłuchajcie "Power and Purpose".

02.12.2021
10:37
wiedźmin 2 sezon netflix soundtrack
REKLAMA

"Power and Purpose" to pierwszy utwór z soundtracku 2. sezonu "Wiedźmina", który pojawił się w sieci. Cały album zadebiutuje dokładnie w dniu premiery nowej odsłony hitowego serialu Netfliksa na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego, na którą musieliśmy poczekać nieco dłużej niż się spodziewaliśmy.

REKLAMA

Pandemia pokrzyżowała plany Netfliksa. Ze względu na koronawirusa zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina" trzeba było przerwać. A potem znowu. A potem Henry Cavill doznał kontuzji na planie. I tak to się toczyło, aż w końcu twórcy dopięli swego i w końcu mogą nas zabrać w dalszą podróż z Geraltem z Rivii.

Wiedźmin - pierwszy utwór ze ścieżki dźwiękowej 2. sezonu

Do premiery 2. sezonu "Wiedźmina" na Netfliksie pozostało już nieco ponad dwa tygodnie. Czas ten fani produkcji mogą umilić sobie słuchaniem pierwszego utworu ze ścieżki dźwiękowej produkcji. "Power and Purpose" z pewnością wprawi was w odpowiedni nastrój przed nadchodzącym seansem.

2. sezon Wiedźmina - Netflix - soundtrack

"Power and Purpose" zostało skomponowane przez Josepha Trapanese. To bardzo mocny i przejmujący utwór nadający ton 2. sezonowi "Wiedźmina". Prócz niego na ścieżce dźwiękowej nowej odsłony serialu Netfliksa pojawią się inne utwory kompozytora, a nawet trzy piosenki śpiewane przez Joeya Bateya, czyli ekranowego Jaskra.

REKLAMA

2. sezon Wiedźmina - będzie hit na miarę Toss A Coin To Your Witcher?

"Grosza daj Wiedźminowi/Sakiewką potrząśnij" - te słowa śpiewał każdy fan serialu na całym świecie (w różnych oczywiście językach). Piosenka, którą mogliśmy usłyszeć w drugim odcinku pierwszego sezonu stała się viralowym hitem. Czy na ścieżce dźwiękowej nowej odsłony znajdzie się utwór z podobnym potencjałem? O tym przekonamy się już 17 grudnia.

17 grudnia premiera 2. sezonu "Wiedźmina" na Netfliksie i soundtracku serialu w muzycznych serwisach streamingowych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA