REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Praca nad 3. sezonem "Wiedźmina" wre. Na planie zameldowały się dwie potężne czarodziejki

Netflix się nie obija. Praca na planie 3. sezonu "Wiedźmina" ruszyła pełną parą już jakiś czas temu. Z niecierpliwością wyczekujemy więc kolejnych przecieków dotyczących produkcji. Poznaliśmy już kilkoro nowych członków obsady, a teraz doszły do niej kolejne nazwiska. Dowiedzieliśmy się, kto wcieli się w dwie potężne czarodziejki.

18.05.2022
14:30
wiedźmin 3 sezon obsada netflix
REKLAMA

2. sezon "Wiedźmina" zawiódł oczekiwania fanów. Nie przeszkodziło mu to stać się hitem Netfliksa. Dlatego miliony użytkowników platformy na całym świecie czekają na jakiekolwiek informacje dotyczące 3. odsłony serialowej adaptacji prozy Andrzeja Sapkowskiego. Jak do tej pory nie wszystkie rozbudzały nadzieję, że będzie lepiej. Nie chodzi nawet o zmiany względem oryginału, jakie Lauren S. Hissrich ma zamiar wprowadzić, tylko różnorodność etniczną nowych członków obsady.

Powodów do niezadowolenia fanów nigdy nie brakuje. Większość z nich wynika jednak z nieuzasadnionych uprzedzeń rasowych. Netflix nie przejmuje się takimi opiniami i robi swoje. Od ponad sześciu tygodni praca na planie 3. sezonu "Wiedźmina" wre. Dzięki temu możemy liczyć na jakieś przecieki dotyczące produkcji. Ponownie dotyczą one obsady i nowych postaci wprowadzanych do serialu.

REKLAMA

Wiedźmin - nowe twarze w obsadzie 3. sezonu

Na planie 3. sezonu "Wiedźmina" zauważono nową twarz. Wśród członków obsady pojawiła się bowiem Rochelle Rose. Według portalu Redanian Intelligence, aktorka wciela się w Margaritę Laux-Antille - potężną czarodziejkę, która w książkach zastąpiła Tissaię de Vries w roli rektorki Aretuzy.

To nie koniec nowych informacji. Na planie zobaczono również inną aktorkę. Już od jakiegoś czasu wiadomo, że w 3. sezonie "Wiedźmina" wystąpi Safiyya Ingar. Nie było jednak oficjalnych doniesień na temat postaci, w jaką miałaby się wcielić. Według wspomnianego portalu gra ona Keirę Metz - czarodziejkę, która pomimo młodego wieku stała się znaczącą osobistością na dworze króla Temerii.

Wiedźmin: 3. sezon - Netflix

Wiedźmin - przed 3. sezonem dostaniemy Rodowód krwi

Twórcy "Wiedźmina" nagrywają już sceny z nowymi bohaterkami, które zadebiutują w 3. sezonie "Wiedźmina". Do końca zdjęć jeszcze jednak daleko. Ekipa ma pracować na planie do września. Zgodnie z dotychczasowymi założeniami, nowej odsłony serialu nie należy bowiem spodziewać się na Netfliksie przed 2023 rokiem. Zanim nadejdzie, dostaniemy więc inną produkcją osadzoną w uniwersum Andrzeja Sapkowskiego.

REKLAMA

"Rodowód krwi" zmierza na Netfliksa. Pomimo wszelkich kontrowersji udało się skończyć prace na planie prequela serialu głównego. Będzie on krótszy, niż zapowiadano i ma nam umilić czas oczekiwania na 3. sezon "Wiedźmina". Nie podano jeszcze oficjalnej daty premiery, ale prawdopodobnie zobaczymy go w okolicach świąt Bożego Narodzenia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA