REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD

Myśleliście, że pustynia Korath nie pojawi się w serialu? Nowe zdjęcia z planu „Wiedźmina" od Netfliksa

Do fanów „Wiedźmina” systematycznie dochodzą nowe informacje z planu serialu Netfliksa. Twórcy produkcji chwalą się przede wszystkim cudownymi widokami. Do sieci właśnie wyciekły nowe fotografie przedstawiające piaszczyste wydmy i las w klimacie śródziemnomorskim. Jakie miejsca z sagi mogą przedstawiać?

14.03.2019
11:44
wiedźmin zdjęcia z planu
REKLAMA
REKLAMA

W dobie panujących na planach zdjęciowych licznych zabezpieczeń przed spoilerami fani przeważnie nie mają możliwości dowiedzieć się zbyt wiele o ukochanej produkcji. W tym kontekście „Wiedźmin” od Netfliksa na szczęście wygląda jakby żywcem wyjęty z poprzedniej epoki. Showrunnerka produkcji, Lauren S. Hissrich często wrzuca nowe zdjęcia plenerów, a wielu kolejnych fotografii dostarczają osoby pracujące przy serialu. Nie wspominając o przypadkowych turystach Wysp Kanaryjskich, którzy również bez problemu zrobili wiele interesujących zdjęć.

Po deszczowym Budapeszcie ekipa „Wiedźmina” na dłużej zadomowiła się właśnie w tych okolicach. Twórcy odwiedzili La Palmę, a ostatnio przenieśli się na tereny Gran Canarii. Coraz więcej wskazuje na to, że w serialu zobaczymy piaszczysto-stepowe tereny Korath lub Zerrikanii. W takim tonie utrzymane są bowiem opublikowane właśnie fotografie.

Na nowych zdjęciach widać kawałek morza. Co sugeruje, że trafimy też na jedną z wysp świata „Wiedźmina”.

W grze CD Projekt RED mieliśmy okazję odwiedzić archipelag Skellige, ale wydmy z piasku raczej tam nie pasują. Śródziemnomorski krajobraz sugeruje raczej Toussaint lub wspomnianą wcześniej Zerrikanię. Niestety, na zdjęciach nie widać z bliska żadnego z aktorów, więc trudno powiedzieć, jakie postaci przeżyją przygody we wspomnianym krajobrazie. Choć jeśli plan zdjęciowy na Wyspach Kanaryjskich dotyczy jednego wątku, to na pewno pojawi się w nim Yennefer.

REKLAMA

Na szczęście w ostatnich tygodniach nie brakuje również nowych doniesień na temat fabuły produkcji Netfliksa. W produkcji pojawią się bohaterowie opowiadań „Granica możliwości”, „Ostatnie życzenie”, „Wiedźmin” i „Kwestia ceny”. Sugeruje to, że 1. sezon serialu będzie dotyczył głównie krótkich tekstów Andrzeja Sapkowskiego. Na szczęście zachowany zostanie też mocny styl tego pisarza, bo jak wiemy od jakiegoś czasu, „Wiedźmin” będzie serialem dla dorosłych. A na szczęście dzięki nowym zdjęciom możemy z dużym przekonaniem stwierdzić też, że będzie produkcją o zjawiskowych plenerach.

„Wiedźmin” trafi do serwisu Netflix w 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA