REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Zwiastun "Władcy Pierścieni" od Amazona pojawi się już dzisiaj w nocy. Obejrzysz go... nietypowo

Zwiastun "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy" zbliża się wielkimi krokami. Jego premiera odbędzie się już za kilka godzin, podczas tegorocznego Super Bowl. Dla fanów świata J.R.R. Tolkiena, Amazon przygotował nie lada gratkę. Trailer serialu będziecie mogli obejrzeć na YouTube w ramach szykowanego specjalnie na tę okazję watch party ze specjalnymi gośćmi.

13.02.2022
17:12
władca pierścieni amazon premiera trailer gdzie obejrzeć
REKLAMA

Premiera trailera "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy" już za momencik. A dokładnie za kilka godzin, podczas tegorocznego Super Bowl. Amazon Prime Video przygotowało z tej okazji nie lada gratkę dla każdego fana fantastycznego świata J.R.R. Tolkiena. Zwiastun nadchodzącego serialu będziecie mogli obejrzeć na YouTubie w wyśmienitym towarzystwie.

Prime Video szykuje bowiem watch party trailera "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy". Już dziś w nocy będziecie mogli obejrzeć zwiastun serialu, który za kilka miesięcy przeniesie was do Drugiej Ery Śródziemia i pozwoli przeżyć fantastyczne przygody. W końcu przy tej produkcji Amazon grosza nie szczędził.

REKLAMA

Zwiastun Władcy Pierścieni od Amazona - gdzie obejrzeć?

Prawdopodobnie już po nadchodzącej nocy, będziemy mieć jakieś pojęcie na temat tego, czy Amazon odpowiednio wydał pół miliarda dolarów na serialowego "Władcę Pierścieni". Za kilka godzin zwiastun produkcji zadebiutuje nie tylko podczas emisji Super Bowl 2022, ale również na platformie YouTube. To właśnie w serwisie będziecie mogli go obejrzeć w doborowym towarzystwie.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy - Amazon - premiera - zwiastun

Na premierę trailera "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy" Amazon szykuje specjalne watch party. Zwiastun będziecie mogli więc obejrzeć na YouTubie wraz z hostami imprezy, na co dzień prowadzącymi stronę poświęconą serialowi The One Ring Net.

REKLAMA

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy - kiedy premiera trailera serialu Amazona?

Zwiastun "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy" zadebiutuje w sieci już dzisiaj w nocy. Dokładnie o 2:45 z 13 na 14 lutego. Pora może niezbyt dla nas dogodna, ale serial jest tak wyczekiwaną produkcją, że chętnych do wzięcia udziału w watch party trailera również w naszym kraju z pewnością nie zabraknie.

Możemy spokojnie założyć, że zwiastun rozbudzi nasz apetyt na więcej. Na serial będziemy musieli jednak poczekać jeszcze kilka miesięcy. Premierę "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy" zaplanowano bowiem na 2 września 2022 roku. To właśnie wtedy produkcja pojawi się na Amazon Prime Video.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA