REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Yellowstone” – kiedy 3. sezon serialu na Netfliksie?

„Yellowstone” to neowestern, który bardzo szybko po premierze stał się hitem. Widzowie z niecierpliwością wyczekują kolejnych sezonów na Netfliksie. Jak na razie na platformie można zapoznać się jedynie z pierwszymi dwoma. Kiedy zatem będzie można obejrzeć 3. sezon serialu „Yellowstone” na Netfliksie?

13.02.2024
18:16
yellowstone kiedy 3. sezon netflix
REKLAMA

Wszystkie odsłony serii „Yellowstone” można swobodnie śledzić na SkyShowtime. Tam też  znalazło się aż 5 sezonów serialu. Produkcja ta jest niezaprzeczalnym sukcesem platformy i od samego początku szczyci się pozytywnymi opiniami na jej temat. Niedawno „Yellowstone” pojawiło się także na Netflixie, jednak na ten moment jest to wersja „okrojona”. Zwolennicy tej platformy streamingowej mogą obejrzeć tylko dwa pierwsze sezony serialu.

REKLAMA

Czytaj więcej na temat serialu "Yellowstone" na łamach Spider's Web:

Kiedy 3. sezon „Yellowstone” na Netflixie?

Jak na razie data premiery 3. sezonu serialu nie jest znana. Nie wiadomo też, czy w ogóle będzie miała miejsce. Netflix w podawaniu informacji na ten temat jest raczej oszczędny. Fani produkcji, których cierpliwość jest mocno ograniczona, będą musieli poważnie zastanowić się nad przejściem na platformę SkyShowtime. Tam będą mogli cieszyć się 5. Sezonami „Yellowstone”. Binge-watching gwarantowany.

Yellowstone – kiedy 3. sezon serialu na Netflixie?
REKLAMA

O czym opowiada serial na Netlixie?

„Yellowstone” przedstawia losy rodu Duttonów. Głównym bohaterem jest w tym wypadku John Dutton (w tej roli Kevin Costner), który usilnie stara się chronić rodzinne ranczo przed zagrażającymi mu bezkompromisowymi deweloperami, rdzennymi Amerykanami oraz szeregiem innych potencjalnych niebezpieczeństw.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA