REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

"Zachowaj spokój", to tylko zapowiedź 2. polskiej adaptacji Harlana Cobena od Netfliksa

"Zachowaj spokój" doczekało się teasera. To już 2. adaptacja prozy Harlana Cobena, którą Netflix realizuje w Polsce. Nic więc dziwnego, że na ekranie zobaczymy znane nam z "W głębi lasu" twarze. Czy miłośnicy pisarza będą jednak zadowoleni? Odpowiedzi na to pytanie szybko nie poznamy.

08.02.2022
19:01
zachowaj spokój netflix trailer zwiastun
REKLAMA

W sieci pojawił się teaser "Zachowaj spokój". Netflix nie zwalnia bowiem w Polsce tempa. Na kilka zapowiedzianych dotychczas seriali oryginalnych z naszego kraju wciąż czekamy. Jedną z nich jest właśnie już 2. rodzima adaptacja prozy Harlana Cobena realizowana przez platformę.

Netflix ma bowiem prosty plan, za którym konsekwentnie podąża. Platforma chciałaby zrealizować 14 adaptacji prozy Cobena w różnych zakątkach świata. Powieści pisarza na ekran przenoszono już w Hiszpanii, Anglii, czy właśnie w Polsce. W naszym kraju po "W głębi lasu" przyszedł czas na "Zachowaj spokój". Serwis pokazał właśnie teaser nadchodzącej produkcji.

REKLAMA

Zachowaj spokój - o czym będzie 2. polska adaptacja powieści Harlana Cobena?

Polscy czytelnicy uwielbiają kryminały Harlana Cobena. Nic więc dziwnego, że mamy do czynienia z już 2. rodzimą adaptacji jego prozy. Tym razem na mały ekran przenoszą ją Michał Gazda i Bartosz Konopka. Ten ostatni pracował również przy "W głębi lasu", a dla miłośników tego serialu czeka więcej niespodzianek, bo w "Zachowaj spokój" pojawią się znajome twarze.

W serialu występują bowiem Grzegorz Damięcki i Agnieszka Grochowska. To nie oni grają tutaj jednak pierwsze skrzypce, tylko Magdalena Boczarska oraz Leszek Lichota. Zgodnie z oficjalnym opisem fabuły, akcja "Zachowaj spokój" prezentuje się następująco:

Zamożne osiedle, gdzie pozostająca w bliskich relacjach lokalna społeczność wiedzie spokojne życie. Wszystko zmienia się, gdy osiemnastoletni Adam znika bez śladu. Niebezpieczeństwo szybko eskaluje, a zaniepokojeni rodzice robią wszystko, by chronić swoje dzieci, które u progu dorosłości postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce.

Zachowaj spokój - zapowiedź 2. polskiej adaptacji powieści Harlana Cobena

Jak to będzie wyglądało w praktyce, możecie się mniej więcej przekonać, dzięki teaserowi, który właśnie trafił do sieci. Jest krótki, ale treściwy:

REKLAMA
Zachowaj spokój - teaser - Netflix - Harlan Coben

Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie "Zachowaj spokój" będzie miało swoją premierę. Netflix ujawnił bowiem, że zdarzy się to "wkrótce", a konkretniej jeszcze w tym roku.

Zdj. główne: Zachowaj spokój/Netflix/Piotr Liwic

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA