REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD
  4. Netflix

"Zachowaj spokój", to tylko zapowiedź 2. polskiej adaptacji Harlana Cobena od Netfliksa

"Zachowaj spokój" doczekało się teasera. To już 2. adaptacja prozy Harlana Cobena, którą Netflix realizuje w Polsce. Nic więc dziwnego, że na ekranie zobaczymy znane nam z "W głębi lasu" twarze. Czy miłośnicy pisarza będą jednak zadowoleni? Odpowiedzi na to pytanie szybko nie poznamy.

08.02.2022
19:01
zachowaj spokój netflix trailer zwiastun
REKLAMA

W sieci pojawił się teaser "Zachowaj spokój". Netflix nie zwalnia bowiem w Polsce tempa. Na kilka zapowiedzianych dotychczas seriali oryginalnych z naszego kraju wciąż czekamy. Jedną z nich jest właśnie już 2. rodzima adaptacja prozy Harlana Cobena realizowana przez platformę.

Netflix ma bowiem prosty plan, za którym konsekwentnie podąża. Platforma chciałaby zrealizować 14 adaptacji prozy Cobena w różnych zakątkach świata. Powieści pisarza na ekran przenoszono już w Hiszpanii, Anglii, czy właśnie w Polsce. W naszym kraju po "W głębi lasu" przyszedł czas na "Zachowaj spokój". Serwis pokazał właśnie teaser nadchodzącej produkcji.

REKLAMA

Zachowaj spokój - o czym będzie 2. polska adaptacja powieści Harlana Cobena?

Polscy czytelnicy uwielbiają kryminały Harlana Cobena. Nic więc dziwnego, że mamy do czynienia z już 2. rodzimą adaptacji jego prozy. Tym razem na mały ekran przenoszą ją Michał Gazda i Bartosz Konopka. Ten ostatni pracował również przy "W głębi lasu", a dla miłośników tego serialu czeka więcej niespodzianek, bo w "Zachowaj spokój" pojawią się znajome twarze.

W serialu występują bowiem Grzegorz Damięcki i Agnieszka Grochowska. To nie oni grają tutaj jednak pierwsze skrzypce, tylko Magdalena Boczarska oraz Leszek Lichota. Zgodnie z oficjalnym opisem fabuły, akcja "Zachowaj spokój" prezentuje się następująco:

Zamożne osiedle, gdzie pozostająca w bliskich relacjach lokalna społeczność wiedzie spokojne życie. Wszystko zmienia się, gdy osiemnastoletni Adam znika bez śladu. Niebezpieczeństwo szybko eskaluje, a zaniepokojeni rodzice robią wszystko, by chronić swoje dzieci, które u progu dorosłości postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce.

Zachowaj spokój - zapowiedź 2. polskiej adaptacji powieści Harlana Cobena

Jak to będzie wyglądało w praktyce, możecie się mniej więcej przekonać, dzięki teaserowi, który właśnie trafił do sieci. Jest krótki, ale treściwy:

REKLAMA
Zachowaj spokój - teaser - Netflix - Harlan Coben

Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie "Zachowaj spokój" będzie miało swoją premierę. Netflix ujawnił bowiem, że zdarzy się to "wkrótce", a konkretniej jeszcze w tym roku.

Zdj. główne: Zachowaj spokój/Netflix/Piotr Liwic

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA