REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Disney+ w Polsce. Są nowe informacje o dacie premiery

Disney+ w końcu pojawi się w Polsce. Fani Marvela i „Gwiezdnych wojen” jednak jeszcze trochę poczekają na oglądanie nowych seriali w ukochanych uniwersach – bez kombinowania lub piracenia.

13.08.2021
10:20
disney plus kiedy w polsce
REKLAMA

Disney+ to jeden z najbardziej oczekiwanych serwisów streamingowych w Polsce. Początkowo miał pojawić się w 2021 roku, ale potem – można powiedzieć – Disney z tej informacji się wycofał. Teraz mamy nowe informacje na temat startu Disney Plus w Polsce. Kiedy serwis pojawi się w naszym kraju? Dopiero za rok!

W czasie czwartkowej konferencji CEO Disneya Bob Chapek opowiadał o swoich planach. Emocje zaczęły rosnąć, gdy zaczął wyliczać kraje, których mieszkańcy będą mieć dostęp do platformy. W trzecim kwartale wystartuje w Tajlandii i Malezji. Jesienna ekspansja w Azji obejmie też Japonię, Koreę Południową, Taiwan i Hong-Kong. I na tym skończyły się dobre informacje.

REKLAMA

Kiedy Disney Plus w Polsce? Jest nowa data premiery serwisu streamingowego

Uruchomienie Disney+ w Europie Wschodniej zostaje przeniesione z końca 2021 roku na lato 2022 roku. Głównie po to, aby umożliwić rozszerzenie zasięgu na część Bliskiego Wschodu i RPA — powiedział Bob Chapek. Słychać to w czasie zapisu transmisji od 6:55)

Pomimo takiego konkretnego potwierdzenia, wielu internautów już powoli trafi nadzieję. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że na platformie znajdziemy filmy i seriale z polskimi napisami i dubbingiem – nawet te najnowsze jak „What If...?”. Tak więc, biało-czerwona wersja Disney+ już działa i jest gotowa na wodowanie.

Platforma Disney Plus w Polsce – jest nowa data startu
REKLAMA

Disney+ oprócz filmów animowanych kultowej wytwórnii i Disneya, to także kopalnia nerdowskich perełek. Tylko na tej platformie możemy zobaczyć (legalnie) świetnie przyjęte seriale MCU jak „Loki”, „The Falcon and The Winder Soldier”, „WandaVision” oraz pochodzący z odległej galaktyki „Mandalorian” i „Bad Batch”. Oprócz tego na platformie, za dodatkową opłatą, pojawiają się filmy niemal na równi z premierami kinowymi. To zresztą wywołało całą burzę związaną ze Scarlett Johansson.

Platforma streamingowa Disney+ wejdzie do Polski latem 2022 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA