REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Euforia" - 2. sezon już w 2022 roku na HBO GO. Jest zwiastun

"Euforia", czyli jeden z najlepszych seriali dla nastolatków, w końcu zadebiutuje z 2. sezonem na HBO GO. Dostaliśmy zwiastun produkcji. Kiedy premiera?

23.11.2021
21:05
euforia 2 sezon kiedy
REKLAMA

2. sezon "Euforii" został opóźniony ze względu na pandemię sami-wiecie-czego. W zamian za to dostaliśmy dwa odcinki specjalne. Jeden poświęcony Rue (Zendaya), a drugi Jules (Hunter Schafer). W obu z nich dowiedzieliśmy się, co słychać u bohaterek i jakie emocje targają nimi po finale 1. serii. Teraz, prawie 3 lata po premierze "jedynki", dostaniemy dalszy ciąg tej fascynującej i bezkompromisowej opowieści o młodych ludziach, wchodzących w dorosłość, którzy stają oko w oko z własnymi słabościami i wątpliwościami. Wraz z zwiastunem 2. sezonu "Euforii" HBO podało też datę premiery nowych odcinków.

REKLAMA

Euforia - 2. sezon. Kiedy premiera?

Euforia 2 sezon - kiedy premiera? Zwiastun

2. sezon "Euforii" zadebiutuje 9 stycznia 2022 roku na HBO Max.

Dla polskich widzów oznacza to jedno - albo obejrzą 2. sezon"Euforii" na HBO GO, albo HBO Max, które na początku 2022 roku ma wejść do Polski. W naszym kraju do globalnej daty premiery należy doliczyć dzień, a więc najpewniej w Polsce nowe odcinki serialu o Rue i Jules obejrzymy 10 stycznia przyszłego roku. Nowa zapowiedź nie zdradza wiele, ale jej charakter świetnie oddaje atmosferę serialu. W pierwszych ujęciach widzimy serialową Rue, która tańczy jak w musicalu, by za chwilę pochłonęła ją brudna, nieokiełznana i trudna rzeczywistość. Słyszymy, jak mówi, że ludzie, których kochamy odpływają - ten depresyjną atmosferę dobrze poznaliśmy już w 1. sezonie.

REKLAMA

Euforia - o czym opowiada serial?

"Euforia" to serial autorstwa Sama Levinsona, który opowiada o życiu nastoletniej Rue, uzależnionej od narkotyków. Dziewczyna próbuje wkroczyć na drogę trzeźwości, poznaje nową uczennicę Jules, którą jest zafascynowana. Ale świat młodych, dorastających ludzi jest mroczniejszy niż nam się wydaje - każdego z nich pochłaniają własne demony, które ukryte są w dragach, niebezpiecznym seksie, świadomej autodestrukcji. W produkcji, poza Zendayą i Hunter Schaffer, występują m.in. Jacob Elordi, Sydney Sweeney czy Alexa Demie.

Serial "Euforia" obejrzysz w Polsce na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA